Fly4free.pl

Mega! Madera, Lizbona i Porto w jednej podróży z Warszawy za 547 PLN

547 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock
Oto propozycja wycieczki, z której naprawdę warto skorzystać. W trakcie tej niesamowitej eskapady będziesz mieć możliwość poznać atrakcje Lizbony, zwiedzić Porto oraz „poczuć klimat” przepięknej Madery!

W portugalską podróż ruszysz z warszawskiego lotniska w Modlinie i tam też zakończy się twoja przygoda. Składa się ona czterech oddzielnych lotów linią Ryanair (Warszawa Modlin-Lizbona, Lizbona-Funchal, Fuchanl-Porto oraz Porto-Warszawa Modlin), a wszystkie zarezerwujesz łatwo i wygodnie jednym kliknięciem.

Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz wyłącznie z małym bagażem podręcznym. Zachęcam cię do zapoznania się z przygotowanym przez nas poradnikiem – jak efektywnie spakować się w plecak lub niewielką walizkę.

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza:  Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa Modlin – Lizbona 10.01
Lizbona – Funchal 14.01
Funchal – Porto 17.01
Porto – Warszawa Modlin 20.01

Hotel od 186 PLN/2 osoby/noc

Na Maderze zatrzymaj się w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, w którym każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Porto postaw na pobyt w 3* hotelu da Bolsa, w którym wszystkie pokoje zostały wyposażone w ogrzewanie oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie rekomenduję ci noclegi ze śniadaniami w hotelu Inn Rossio. Także tutaj, wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację z funkcją ogrzewania. Ponadto w każdym znajduje się w nim telewizor LCD, lodówka oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 464 PLN/3 dni

Zachęcam cię także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Funchal. Z własnym autem łatwiej i wygodniej będzie ci się odkrywało Maderę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »