Fly4free.pl

Wciąż dostępne! Superceny w Lufthansie: mnóstwo kierunków z 7 miast w Polsce od 390 PLN!

390 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Travellaggio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szaleństwo cenowe trwa! Wciąż pojawiają się nowe terminy i kierunki dostępne w ramach aktualnej akcji w Grupie Lufthansa. Nie przegap tej okazji i zarezerwuj swoją podróż do Chorwacji, Grecji, Maroka, na Islandię lub w inne wymarzone miejsce. Czy na naszych oczach właśnie odbywa się promocja roku?

Poniżej znajdziesz świeżą, zaktualizowaną listę najciekawszych propozycji oferowanych w znakomitych cenach. Tym razem wydaje się, że jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia (oraz liczba dni urlopu). Możesz wybrać się na grecką wyspę, Kanary, Majorkę, Islandię, do Bilbao, Malagi lub w innych kierunkach!

Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa, Austrian Airlines oraz SWISS z bezpiecznymi przesiadkami w Monachium, Frankfurcie, Wiedniu lub Zurychu. Dostępnych jest mnóstwo terminów, w tym również na wakacje oraz first minute, dlatego zachęcam również do własnych poszukiwań.

Termin podróży: maj 2023 – kwiecień 2024
Linia lotnicza: Lufthansa/Austrian Airlines/SWISS
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 292 PLN/2 osoby/noc

W Rzymie rekomenduję zatrzymać się w kameralnym hotelu Taormina. Lokalizacja blisko stacji Termini oznacza, że będzie to doskonała baza wypadowa do wycieczek po Wiecznym Mieście – również pieszo.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zwiedzając południe Islandii, zatrzymaj się w miejscowości Hella. Czeka tam bardzo dobrze oceniany hotel Kanslarinn, w którym szybko zregenerujesz się przed dalszą podróżą. Na dobry początek dnia otrzymasz tam śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Stambuł to miejsce, w którym warto zafundować sobie nieco luksusu. Wybierz świetny 5* Novotel Istanbul Karakoy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1197 PLN/pobyt

Samochód to absolutna konieczność na Islandii. Przyda się on, by dostać się do wszystkich interesujących cię atrakcji. Najlepiej będzie wynająć auto tuż po wylądowaniu na wyspie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Hmm a informacja o źródle?
to_ja, 25 kwietnia 2023, 13:26 | odpowiedz
Wszystko jest w Przydatnych informacjach — na dole artykułu. 
to_ja Hmm a informacja o źródle?
Kamil Walinowicz, 25 kwietnia 2023, 13:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »