Fly4free.pl

Okazja! Tanie loty po Europie (z weekendem) z 5 polskich miast już od 78 PLN!

78 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Paweł Iwanczenko / Fly4free.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Prawda, że nie lubicie marnować dni urlopowych? Dlatego przychodzę z pomocą i proponuję wam loty w różne rejony Europy i to w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy. Podróże piątek-poniedziałek, a może czwartek-niedziela? Wybór należy do was!

Na europejskie wojaże będziecie mogli wybrać się w styczniu, w dogodnym terminie obejmującym weekend. To wy decydujecie, czy na wycieczkę udacie się od piątku do poniedziałku, od czwartku do niedzieli, od soboty do poniedziałku lub na klasyczny weekend (sobota-niedziela).

Dostępnych jest wiele kierunków z siatki irlandzkiej linii lotniczej Ryanair na podróże z Gdańska, Krakowa, Poznania, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz Wrocławia. Przykładowe trasy znajdziecie opublikowane poniżej. Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

Termin podróży: styczeń 2022 r
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 285 PLN/2 osoby/noc

W Porto zatrzymajcie się w 4* hotelu Crital, który znajduje się tuż nieopodal kościoła Lapa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę? W takim razie w Sztokholmie postawcie na nocleg w nieużywanym Boeingu 747, który został przerobiony na hotel! W cenie zakwaterowania w Jumbo Stay otrzymacie bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Foto: leoks / Shutterstock
Foto: João Reguengos / unsplash.com
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Porto, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Aktualne przepisy obowiązują do 9 stycznia. Natomiast obecne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Możecie podróżować do Szwecji bez ograniczeń, jeżeli macie za sobą pełny cykl szczepień, w przeciwnym razie zobowiązani jesteście wykonać test (może być to test antygenowy).
  • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid.
  • Osoby, które przyjęły pełen cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać na Łotwę bez ograniczeń. Pozostali są zobowiązani wykonać przed podróżą test. Wszystkie osoby muszą także zarejestrować się na stronie covidpass.lv.
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wiem, że pewnie głupie pytanie i odpowiedź jest raczej oczywista, ale wole "nie błądzić" ;)Czy na loty krajowe w PL potrzebne jest zrobienie testu/bycie zaszczepionym? Wiem, wiem - "szkoda że nie pytasz czy możesz wsiąść do autobusu miejskiego bez testu" ;) ale loty to zawsze rządzą się swoimi prawami :)
Intchy, 21 grudnia 2021, 12:41 | odpowiedz
Przy lotach krajowych nie jest wymagane szczepienia, ani negatywny wynik testu. 
Intchy Wiem, że pewnie głupie pytanie i odpowiedź jest raczej oczywista, ale wole "nie błądzić" ;)Czy na loty krajowe w PL potrzebne jest zrobienie testu/bycie zaszczepionym? Wiem, wiem - "szkoda że nie pytasz czy możesz wsiąść do autobusu miejskiego bez testu" ;) ale loty to zawsze rządzą się swoimi prawami :)
Kamil Walinowicz, 21 grudnia 2021, 13:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »