Fly4free.pl

Tanie loty Wizz Air po Europie z Polski od 42 PLN! (dla wszystkich)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 42 PLN
Oferta nieaktualna
big ben londyn
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Takie oferty lubimy najbardziej! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów i wybierzcie się na wycieczkę za przysłowiowe grosze. Mediolan, Bruksela, Oslo czy Londyn – to tylko niektóre z dostępnych kierunków!

W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Wizz Air z Gdańska, KrakowaKatowic Warszawy. Możecie wybrać się do Mediolanu, Oslo, Malmö, Londynu, Brukseli, Billund, Sztokholmu, Dortmundu, Kolonii i Eindhoven. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec–kwiecień
Linie lotnicze: Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 489 PLN/noc/2 osoby

W Mediolanie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu iQ Milano. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który znajduje się w centrum miasta. Na miejscu dostępna jest strefa spa i siłownia. Wasz pokój wyposażony będzie w TV i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Londynie zatrzymajcie się w 4* hotelu New Road. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie skorzystacie z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Noppasin-Wongchum / Shutterstock
londyn big ben
Foto: ESB Professional : Shutterstock
Foto: Scanrail1 / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »