Fly4free.pl

Loty (piątek-poniedziałek) do Francji, Hiszpanii, Jordanii, Portugalii, Włoch i na Maltę już od 78 PLN. Podróże z Krakowa

78 PLN
malta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: maloff / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie ze znakomitej oferty i wyskoczcie na kilka dni do ciekawych europejskich (i nie tylko) miast. Wybierać możecie spośród podróży m.in. do Alicante, Katanii, Lizbony, Marsylii czy Neapolu. Niech smaczku doda fakt, że na wojaże udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy, a za bilety zapłacicie już od 78 PLN!

Na wycieczkę do Francji (Lille, Marsylii), Hiszpanii (Alicante), Jordanii (Ammanu), Portugalii (Lizbony, Porto), Włoch (Bolonii, Katanii, Neapolu oraz Pizy) oraz na Maltę udacie się z krakowskiego lotniska w Balicach, w terminach pomiędzy grudniem a styczniem. Dostępnych jest sporo dat, także takich przypadających na czas trwania świąt Bożego Narodzenia czy okres sylwestrowo-noworoczny.

Na wszystkich trasach polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: grudzień 2021 r. – styczeń 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 233 PLN/2 osoby/noc

W Porto proponuję wam noclegi w 4* Abc Hotel Porto – Boavista, który położony jest w sąsiedztwie pomnika Rotunda da Boavista. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Portugalii proponuję wam noclegi w 4* hotelu Alif Avenidas, który znajduje się tuż przy parku Edwarda VII. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Eugene Zhyvchik / unsplash.com
Foto: Julian Dik / Unsplash.com
Przydatne informacje
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
 • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Aby wjechać do Porto, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Natomiast aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
 • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid.
 • Aktualnie przybywający do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (wykonanego najwcześniej 72h przed podróżą), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP. Natomiast pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
 • Nasze forum to skarbnica wiedzy. Zajrzyjcie tam koniecznie przed planowaniem urlopu.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »