Fly4free.pl

Gorące last minute! Czarterowe loty na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy od 1169 PLN!

od 1169 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
„Polujecie” na urlop w ofercie last minute? Potraficie szybko podejmować o wyjeździe? W takim razie na pewno zainteresują was przeloty na wyspę Sal, która wchodzi w skład egzotycznego archipelagu WZP leżącego na Oceanie Atlantyckim.

Na zasłużony wypoczynek udacie się już za 3 dni (9 maja), z warszawskiego lotniska im. Chopina, a do stolicy Polski wrócicie po 7-dniowym pobycie na wyspie (16 maja). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów czarterowej linii Enter Air.

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 420 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chcielibyście z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji. Cena lotów z bagażem dla 1 osoby: 1589 PLN, cena lotów bez bagażu: 1169 PLN.

Termin podróży: 9 – 16 maja
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny + rejestrowany (za dodatkową opłatą)

Hotel 265 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Pontao, który znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy, nieopodal plaży Kite. Z lotniska do miejsca noclegowego dojedziecie taksówką za ok. 40 PLN.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »