Fly4free.pl

Loty na Sardynię z Katowic za 73 PLN. Zakwaterowanie (ze śniadaniami) + 1041 PLN/7 nocy/osoba

73 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Iurii Dzivinskyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się po relaks i odprężenie na włoską wyspę, która potocznie określana jest jako „europejskie Seszele”. Sardynia taki przydomek zyskał dzięki wspaniałej linii brzegowej, pięknym plażom oraz krystalicznie czystym wodom Morza Śródziemnego.

Na włoską wyspę udacie się w terminie (7-14 czerwca), z katowickiego lotniska im. Wojciech Korfantego. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 73 PLN/osoba.

W Alghero zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym pensjonacie La Meta Alghero, który znajduje się naprzeciwko plaży Hermeu. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Alghero Via Don Minzoni 196) dojedziecie autobusem linii 9373 (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 7 – 14 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1116 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2085 PLN/2 osoby/7 nocy

W Alghero proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w pensjonacie La Meta Alghero. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz lodówkę. W każdym jest łazienka z prysznicem. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 2153 PLN/7 dni

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »