Fly4free.pl

Mega! Loty do Sri Lanki z Emirates, Qatar Airways i PLL LOT od 1918 PLN. Podróże z Warszawy!

1918 PLN
pociąg na Sri Lance
Foto: Soloviova Liudmyla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tego chyba nikt się nie spodziewał?! Słynne linie znad Zatoki Perskiej włączyły się do „walki” o polskiego pasażera, oferując przeloty w atrakcyjnych cenach na wspaniałą Sri Lankę! Ponadto na wyspę Cejlon możecie także udać się bezpośrednio z naszym narodowym przewoźnikiem. Wiecie już z kim, udacie się do Kolombo?

W podróż do Sir Lanki wybrać się możecie w okresie pomiędzy marcem a majem – część z dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej. Niezależnie od wybranej daty oraz przewoźnika, wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina.

Najszybszą formą dostania się do Kolombo jest wybór naszego narodowego przewoźnika – Polskich Linii Lotnicze LOT. Oferuje on bezpośrednie loty na pokładach Boeing 787 Dreamliner. Bez dodatków kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Decydując się loty na pokładach samolotów 4* linii lotniczej Emirates, w cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli: bagaż rejestrowany (do 20 kg), bagaż podręczny (do 7 kg) oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę). Pamiętajcie tylko o przesiadkach w Dubaju oraz w niektórych terminach – także na Malediwach.

Natomiast wybierając podróż na pokładach samolotów 5* linii lotniczej Qatar Airways, po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Dosze, a w cenie zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany o wadze nieprzekraczającej 30 kg, bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – maj
Linie lotnicze: Emirates, Qatar Airways lub PLL LOT
Bagaż: patrz wyżej

Hotel od 204 PLN/2 osoby/noc

W Sri Lance rekomenduję noclegi w 3* hotelu Ocean View Cottage, który znajduje się tuż przy plaży w miejscowości Hikkaduwa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W tej samej miejscowości i także nad brzegiem Oceanu znajduje się 3* hotel At Ease Beach. Zatrzymując się tutaj będziecie mieli zapewnione codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na wyspie Cejlon?

Sri Lanka to jeden z największych producentów herbaty na świecie. Polecam odwiedzić słynną plantację Virgin White Tea Plantation. Poza tym na miejscu znajdziecie dziką przyrodę, zapierające dech w piersiach widoki i cudowne plaże. Do tego będziecie mogli odkryć mistyczne świątynie.

Na wyspie mieści się jedna z najpiękniejszych tras kolejowych na świecie. Warto przejechać się lokalnym pociągiem. Koszt biletów do miasteczka Ella zaczyna się od 12 PLN w obie strony.

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie wybierzcie się na jedną z przepięknych lokalnych plaż. Do najbardziej urokliwych należą: GoyambokkaUnawatuna Tangalle. Lubicie zwierzaki? W takim razie polecam wam wizytę w Parku Narodowym Udawalawe, gdzie będziecie mogli spotkać słonie, lamparty, krokodyle, pelikany i wiele innych okazów w ich naturalnym środowisku.

Sri Lanka plaża
Foto: Dudarev Mikhail / Shutterstock
Foto: Farhath Firows / Unsplash.com
Sri Lanka plaża
Foto: leoks / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »