Fly4free.pl

Egzotyczna Sri Lanka i nowoczesny Dubaj w jednej podróży za 2425 PLN. Loty Emirates z Warszawy

2425 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Farhath Firows / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zachęcam was do niezwykłej wycieczki, w trakcie której będziecie mieli szansę odkryć uroki wyspy Cejlon oraz wypoczniecie na szerokich plażach Zatoki Perskiej. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kolombo udacie się w szczycie panującego tam wtedy sezonu, a wszystkie przeloty odbędziecie na jednym bilecie!

W niezwykłą podróż wybrać się będziecie mogli pomiędzy grudniem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele dat, a niektóre z nich obejmują także okres trwania ferii zimowych w Polsce.

Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotniku im. Chopina. Wszystkie loty odbędziecie na pokładach samolotów 4* linii lotniczej Emirates, która jest bardzo dobrze oceniana przez naszych czytelników. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli: bagaż rejestrowany (do 20 kg), bagaż podręczny (do 7 kg) oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linie lotnicze: Emirates
Bagaż: rejestrowany, podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Przykładowy plan podróży:
Warszawa – Dubaj 12.1
Dubaj – Kolombo 18.1
Kolombo – Warszawa 25.1

Hotel od 300 PLN/2 osoby/noc

W Sri Lance rekomenduję noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu At Ease Beach, który położony jest tuż nad brzegiem Oceanu w miejscowości Hikkaduwa.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Natomiast na pobyt w Dubaju proponuję wam noclegi w 4* hotelu Mercure Gold Al Mina Road Dubai. Na miejscu będziecie mogli się zrelaksować w basenu, który znajduje się na hotelowym dachu. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej na temat tego hotelu

Co w trakcie wycieczki?

W styczniu w Sri Lance możecie spodziewać się słonecznej pogody z temperaturami rzędu 23-30 stopni Celsjusza, jeżeli przylecieliście tutaj po relaks, to zostańcie w miejscowości Hikkaduwa, gdzie czekają na was dobre warunki zakatowania w 3* hotelu, który położony jest tuż przy piaszczystej plaży.

Nie chcecie spędzić całego wyjazdu na basenie lub plaży? W takim razie wybierzcie się na całodniową wycieczkę do Kolombo, dojedziecie tam łatwo podmiejskim pociągiem za mniej niż 10 PLN. Na zwiedzanie miasta wystarczy jeden dzień. Na waszej liście powinna znaleźć się wizyta w Muzeum Okresu Holenderskiego, zwiedzanie kościoła Wolvendaal oraz odwiedziny w Viharamahadevi Park.

Natomiast będąc w Dubaju, polecam wam rejs tramwajem wodnym – linia FR1 – który wypływ z Deiry, płynie wzdłuż wybrzeża (wtedy możecie podziwiać panoramę miasta), opływa sztuczną wyspę i kończy rejs w Marinie.

Foto: Carlos Lindner / unsplash.com
Foto: yu-jas / Shutterstock.com
Foto: urf / yayimages.com
Przydatne informacje
 • Turyści, którzy zostali w pełni zaszczepieni (14 dni po ostatniej dawce) mogą wjechać do kraju bez kwarantanny, po okazaniu negatywnego wyniku testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed planowanym przybyciem na Sri Lankę.
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Sri Lance przeczytacie tutaj.
 • Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego kierunku, muszą okazać świadectwo ujemnego wyniku testu PCR wykonanego do 72 godzin przed wylotem.
 • Przed wyjazdem upewnijcie się, że macie międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne obejmujące koszty związane z COVID-19.
 • Słynny „żagiel”, czyli Burdż al-Arab możecie w końcu zwiedzać bez konieczności rezerwacji „drogich” noclegów.
 • Dubaj się zmienia! Turyści odwiedzający miasto, bez problemu kupią w nim alkohol.
 • Sprawdźcie, jak kształtują się ceny komunikacji miejskiej w Dubaju.
 • Zobaczcie także pozostałe linie tramwajów wodnych w Dubaju
 • Przeczytajcie, co jeszcze warto zobaczyć, będąc w Dubaju.
 • Przeczytajcie, co jeszcze warto zobaczyć, będąc w Dubaju.
 • Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w Sri Lance? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »