Fly4free.pl

Wakacje 2023: tanie loty do Seattle z Berlina za 2049 PLN. Sporo dostępnych terminów

2049 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feng Cheng / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście spędzić urlop w Stanach Zjednoczonych? Idealnie się składa, bowiem mam dla was atrakcyjną ofertę przelotów do niesamowitego stanu Waszyngton. Na północno-zachodnie wybrzeże USA wybrać się będziecie mogli w okresie przyszłorocznej letniej przerwy w nauce!

Do Seattle proponuję wam podróż w sierpniu przyszłego roku – część z dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France z wygodną przesiadką w Paryżu. Bez dodatkowych kosztów będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: sierpień 2023 r.
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 903 PLN/2 osoby/noc

W Seattle rekomenduję wam spędzić 3-4 dni, bowiem tyle czasu w zupełności wystarczy, aby zobaczyć główne atrakcje miasta. Na ten krótki okres wybrałem dla was ofertę pobytu w 3* hotelu Coast Gateway. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 5548 PLN/14 dni

Jak wspomniałem na wstępie, w okolicy Seattle znajdują się naprawdę piękne parki narodowe. Aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będziecie musieli się tam dostać. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »