Fly4free.pl

Tanie loty do Kalifornii: bilety do San Diego za 1787 PLN. Podróż z Berlina

1787 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Janson George / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planowaliście wycieczkę wzdłuż zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych? W takim razie propozycja przelotów do Kalifornii na pewno was zainteresuje. Skorzystajcie z okazji i już dziś zarezerwujcie bilety do San Diego w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Do Kalifornii wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy październikiem a marcem przyszłego roku. Poniżej w tekście znajdziecie kilka przykładowych dat. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

Do San Diego i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Helsinkach oraz na terenie Stanów Zjednoczonych. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: październik – marzec 2023 r.
Linie lotnicze: American Airlines, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 482 PLN/2 osoby/noc

W San Diego rekomenduję wam noclegi w obiekcie Motel 6, który znajduje się nieopodal parku rozrywki SeaWorld oraz lotniska w San Diego. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do bezpłatnego parkingu oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Nieco więcej zapłacicie za pobyt w hotelu Quality Inn San Diego, który znajduje się nieopodal bazy marynarki wojennej USA. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Macie w planach relaks na plaży? W takim razie postawcie na pobyt w hotelu Blue Sea, który znajduje się tuż przy wybrzeżu Oceanu Spokojnego i tamtejszej plaży. Każdy pokój wyposażony został w telewizor, klimatyzację, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2232 PLN/10 dni

Chcielibyście zobaczyć inne kalifornijskie miasta (Los Angeles czy Santa Ana)? A może macie w planach podróż do meksykańskiej Tijuany? Niezależnie od waszych planów zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »