Fly4free.pl

USA inaczej: loty first do Salt Lake City z Berlina za 2184 PLN. Wielkanoc, majówka i nie tylko

2184 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Galyna Andrushko / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
I oto jest propozycja biletów dla osób, którym „znudziły się” klasyczne loty na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Wybierając się do Salt Lake City, macie pewność, że „wylądujecie” w samym sercu pięknych parków narodowych stanów Utah oraz Kolorado.

Do USA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy marcem a majem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących swym trwaniem Święta Wielkanocne czy długi weekend majowy (popularna majówka). Podróż do Salt Lake City rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France oraz Delta Air Lines z wygodnymi przesiadkami w Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: marzec – maj 2023 r.
Linia lotnicza: Air France, Delta Air Lines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 682 PLN/2 osoby/noc

Na początek proponuję wam spędzić kilka dni w Salt Lake City, a następnie ruszyć na odkrywanie uroków stanu Utah. Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla was 3* hotel Comfort Inn and Suites. W cenie otrzymacie codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jesteście w stanie wydać nieco więcej na zakwaterowanie? W takim razie rozważcie ofertę pobytu w 3* hotelu Home2 Suites by Hilton. Także tutaj w cenie otrzymacie codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi. Na terenie obiektu mieści się także dobrze wyposażone centrum fitness oraz kryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 3773 PLN/13 dni

Podróż w ten rejon Stanów Zjednoczonych nie może obejść się bez wypożyczenia samochodu, którym to dotrzecie we wszystkie ciekawego miejsca stanów Utah oraz Kolorado. Dlatego zachęcam was do wynajęcia auta z segmentu SUV zaraz po przylocie do Salt Lake City.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »