Fly4free.pl

Brazylia first minute! Tanie loty do Rio de Janeiro z Berlina od 1782 PLN

od 1782 PLN
Rio
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Agustin Diaz Gargiulo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się zwiedzanie Ameryki Południowej? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów lotniczych i wybierzcie się do wspaniałego Rio de Janeiro. Na miejscu możecie spodziewać się świetnej pogody oraz pięknych widoków, np. ze słynnej góry Głowa Cukru.

Do Ameryki Południowej udać się będziecie mogli we wrześniu. Podróż do Brazylii rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku Berlin Brandenburg. 

W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii KLM i/lub Air France z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Amsterdanie i/lub Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień
Linie lotnicze: KLM i Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 221 PLN/noc/2 osoby

W pobliżu słynnej Copacabany wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Mar Palace. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Venit Mio to 4* hotel, który usytuowany jest na obrzeżach miasta. Obiekt może pochwalić się rewelacyjnymi opiniami dotychczasowych gości. Na miejscu znajdziecie strefę spa oraz basen zewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »