Fly4free.pl

Loty first minute do miasta Meksyk z Berlina za 1853 PLN

1853 PLN
Foto: Matt Gush / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Meksyk to idealny kierunek dla osób, które lubią łączyć zwiedzanie z relaksem. W tym północnoamerykańskim państwie znajdziecie wszystko to, co jest potrzebne do udanego wyjazdu: niesamowite zabytki, rewelacyjną lokalną kuchnię oraz wspaniałe ośrodki wypoczynkowe.

Do miasta Meksyk wybrać się będziecie mogli w listopadzie – poniżej w tekście znajdziecie kilka przykładowych terminów. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Iberia oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami na lotniskach w Madrycie oraz Helsinkach. Bez dodatkowych kosztów do Meksyku zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Iberia oraz Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 311 PLN/2 osoby/noc

W mieście Meksyk proponuję wam spędzić kilka dni, a następnie ruszyć na eksplorację kraju. Na ten krótki okres rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Tryp WTC Mexico. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 232 PLN/7 dni

Najlepszy sposób na odkrywanie uroków Meksyku? Własne auto! Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do stolicy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »