Fly4free.pl

Zbiór lotów do miasta Meksyk od 1999 PLN. Bilety first minute z Berlina

od 1999 PLN
Meksyk
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Birol Bali / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie ciekawego kierunku na swoją następną podróż? Co powiecie na Meksyk? Na miejscu będziecie mogli oddać się eksploracji majańskich ruin, odpoczniecie na pięknych plażach po całodziennym zwiedzaniu oraz skosztujecie niesamowitej lokalnej kuchni!

Do Ameryki Północnej wybrać się będziecie mogli we wrześniu i październiku (na przykład w terminie 13-20 września) – część z dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż do miasta Meksyk rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku Berlin Brandenburg. 

W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii British Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linie lotnicze: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 273 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Meksyku proponuję wam spędzić kilka dni, a następnie ruszcie na eksplorację kraju. Na ten krótki okres rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Stanza. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 538 PLN/13 dni

Najlepszy sposób na odkrywanie uroków Meksyku? Własne auto! Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do miasta Meksyk.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »