Fly4free.pl

Loty do Kalifornii: Los Angeles i San Francisco w jednej podróży za 1840 PLN. Z Berlina

1840 PLN
Foto: Michael Urmann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już dziś zaplanujcie swoją kolejną podróż za wielką wodę. Tym razem postawcie na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, a dokładnie na słoneczną Kalifornię. Relaks na plażach Miasta Aniołów, wizyta w San Francisco oraz eksploracja pobliskich parków narodowych. To musi się udać 🙂

Podróż do USA rozpoczniecie dopiero 2 listopada przelotem z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta do Los Angeles. Natomiast w drogę powrotną do Europy wyruszycie 16.11 z San Francisco. Do Kalifornii polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Helsinkach oraz Londynie.

Trasę pomiędzy Los Angeles a San Francisco pokonacie na pokładzie samolotu linii Alaska Airlines. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Alaska Airlines, American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Plan podróży:
Berlin – Los Angeles 2.11
Los Angeles – San Francisco 9.11
San Francisco – Berlin 16 (17).11

Hotel od 483 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi w obiekcie Value Inn Hollywood, który znajduje się nieopodal Barnsdall Art Park. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w San Francisco proponuję wam noclegi w 3* hotelu Fusion, który mieści się nieopodal Union Square. W każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1790 PLN/7 dni

A gdyby tak wybrać się z Miasta Aniołów do Las Vegas i zwiedzić sąsiedni Wielki Kanion? Wypożyczycie samochód zaraz po przylocie do Los Angeles, ponieważ mają do swojej dyspozycji auto, w każde miejsce dostaniecie się szybko i wygodnie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »