Fly4free.pl

Loty do Kalifornii: bilety do San Francisco i Los Angeles od 1898 PLN. Podróże z Berlina

1898 PLN
Foto: Patrick Robert Doyle / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Do USA można w końcu wjeżdżać, więc już czas na zaplanowanie wizyty na zachodnim wybrzeżu Stanów. Postawcie na Los Angeles, gdzie zwiedzicie studia filmowe (Warner Bros. Pictures lub Universal Studios) oraz odpoczniecie na plażach Santa Monica i Venice – lub – wybierzcie San Francisco, gdzie czekają na was tramwaje linowe oraz słynnym most Golden Gate. Zdecydujcie sami!

Do słonecznej Kalifornii wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy lutym a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów z podróżami do San Francisco oraz Los Angeles, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej.

Do miasta leżącego nad zatoką San Francisco polecicie z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze. Także do Hollywood udacie się tuż zza naszej zachodniej granicy, ale trasę w obie strony odbędziecie na pokładach samolotów linii Aer Lingus z przesiadkami w Dublinie.

W obu przypadkach bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: Aer Lingus oraz Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 427 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco zatrzymajcie się w Greenwich Inn, który znajduje się w dzielnicy Marina District, nieopodal parku Presidio of San Francisco. Bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi oraz codzienne śniadania – to będziecie mieli zapewnione w cenie pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Natomiast w Los Angeles proponuję wam noclegi w hotelu Hollywood Downtowner Inn, który znajduje się przy słynnym Hollywood Boulevard, w odległości niespełna 3 km od TCL Chinese Theatre. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, współdzielonego basenu oraz bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Samochód 2278 PLN/8 dni

W celu ułatwienia sobie poruszaniu po aglomeracji Los Angeles oraz wygodnego podróżowania na przykład do Las Vegas zachęcam was do wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do „Miasta Aniołów”.

Podróż do Kalifornii

Wielu z podróżnych wybierających się na zachodnie wybrzeże traktują San Francisco oraz Los Angeles, jako swego rodzaju bramę do wspaniałych parków narodowych: Yosemite, Sequoia, Zion, Death Valley, Bryce Canyon czy choćby Grand Canyon. Jeżeli nie wiecie, które miasto wybrać lub macie problemy z zaplanowaniem zwiedzania, to zajrzyjcie do tego wątku na forum. Zachęcam was także do zapoznania się z planem objazdówki po zachodnim wybrzeżu USA, w którym znajdziecie nasze wskazówki + mini plan zwiedzania.

Foto: Cameron Venti / unsplash.com
Foto: Edgar Chaparro / unsplash.com
Foto: Ahmet Yalçınkaya / unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »