Fly4free.pl

Wycieczka do USA: Los Angeles i Nowy Jork w jednej podróży z Berlina za 1830 PLN

1830 PLN
Foto: TierneyMJ / Shutterstock
Co powiecie, aby w trakcie jednego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych „zaliczyć” oba wybrzeża? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i zobaczcie słynne Los Angeles oraz niesamowity Nowy Jork. Jeżeli zdecydujecie się na nieco dłuższy pobyt, to uda się wam także zwiedzić Las Vegas oraz Wielki Kanion!

Wyjazd do USA składa się z trzech przelotów. Pierwszym jest bezpośrednie lot (14.10) do Hollywood z portu lotniczego Berlin Brandenburg, który odbędziecie na pokładzie samolotu linii Norse Atlantic Airways. Z Los Angeles do Nowego Jorku polecicie bezpośrednio 20 października – połączenie to obsługiwane jest przez linię Spirit Airlines.

Natomiast do stolicy Niemiec wrócicie z Wielkiego Jabłka (25.10). Także w tym przypadku jest to bezpośrednie połączenie, które ponownie odbędziecie się na pokładzie samolotu linii Norse Atlantic Airways. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych udacie się tylko z małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Norse Atlantic Airways, Spirit Airlines
Bagaż: podręczny

Przykładowy plan podróży:
Berlin Brandenburg – Los Angeles 14.10
Los Angeles – Nowy Jork (lotnisko EWR) 20.10
Nowy Jork (lotnisko JFK) – Berlin Brandenburg 25.10

Hotel od 546 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję wam noclegi ze śniadaniami w 3* hotelu La Quinta Inn & Suites LAX. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Americana Inn, który znajduje się na Manhattanie. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1270 PLN/6 dni

Co powiecie na wycieczkę z Los Angeles do Las Vegas? A może by tak zobaczyć Wielki Kanion? W takim razie wypożyczycie samochód zaraz po przylocie do Miasta Aniołów. Z własnym autem łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsc, które zapragniecie odwiedzić.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »