Fly4free.pl

Super: Londyn za jedyne 45 PLN! Bilety dla wszystkich z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia

45 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Roman Koester / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spójrzcie, w jakiej rewelacyjnej cenie dostępne są przeloty z Polski do stolicy Anglii! Byliście już w Londynie? Zapewne chętnie tam wrócicie, szczególnie że za bilety zapłacicie niespełna 50 PLN. Osoby, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć Tower Bridge, pałacu Buckingham czy wieży zegarowej Big Ben – powinny jak najszybciej nadrobić zaległości.

Na Wyspy Brytyjskie udacie się w marcu z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, krakowskiego portu lotniczego w Balicach, stołecznego lotniska im. Chopina oraz z wrocławskiego portu lotniczego im. M. Kopernika. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Bilety za jedyne 45 PLN/osoba (w obie strony) dostępne są dla wszystkich chętnych. Do ich zakupu nie będziecie potrzebowali żadnych klubów zniżkowych.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel 247 PLN/2 osoby/noc

W Londynie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Queens Bayswater, który znajduje się nieopodal Pałacu Kensington. Wszystkie pokoje są wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiecie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Londynu

Jesteście fanami serii książek i filmów o Harrym Potterze? W takim razie zajrzyjcie na dworzec King’s Cross. To właśnie tam znajduje się słynny peron 9 i 3/4, z którego odjeżdżał pociąg do Hogwartu. Radzę przybyć tam wcześnie, ponieważ popołudniami chętnych do zrobienia pamiątkowego zdjęcia jest znacznie więcej.

Jednak miejscem, którego prawdziwi fani nie mogą pominąć, jest studio filmowe Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter. Nasza redakcyjna koleżanka już tam była, a wszystko opisała w tekście „Wydałam fortunę, by zwiedzić najbardziej magiczne miejsce świata” – zapraszam do relacji.

Foto: Kelly Arnold / Unsplash.com
Foto: Lucas Peng / Unsplash.com
Foto: Oscar Nord / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »