Fly4free.pl

Ciekawa majówka: Londyn, Madera i Lizbona w jednej podróży z Warszawy za 426 PLN

426 PLN
Foto: Funny-Solution-Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie wyjazd pełen wrażeń! Przespacerujcie się ulicami wciągającego Londynu, odkryjcie przepiękną Maderę i odwiedźcie wspaniałą Lizbonę. Wszystko za nieco ponad 400 PLN!

Wasza przygoda rozpocznie się 30 kwietnia na lotnisku w Modlinie, kiedy to polecicie do Londynu (Stansted). W Anglii zostaniecie do 3 maja, po czym udacie się na Maderę. 8 maja skierujecie się do Lizbony. Powrót do Polski zaplanowano na 12 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair i Wizz Air. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 30 kwietnia – 12 maja
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Londyn (Stansted) 30 kwietnia
Londyn (Luton) – Funchal 3 maja
Funchal – Lizbona 8 maja
Lizbona – Warszawa (Modlin) 12 maja

Hotel od 558 PLN/noc/2 osoby

W Londynie zatrzymajcie się w 4* hotelu citizenM Tower of London. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Dotychczasowi goście świetnie oceniają pobyt w tym miejscu. Znajdziecie tutaj restaurację i pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Maderze proponuję wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym 4* hotelu Four Views Monumental. Obiekt usytuowany jest w południowej części wyspy. Na miejscu skorzystacie z basenów, strefy spa i siłowni. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie zatrzymajcie się w 4* hotelu Maxime. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilkanaście minut spaceru. Obiekt posiada bardzo dobre opinie dotychczasowych gości. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »