Fly4free.pl

Londyn, Azory i Lizbona w jednej podróży z Krakowa za 224 PLN

224 PLN
Oferta wyprzedana
azory dziewczyna
Foto: Hunyadi Marton : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie bardzo zróżnicowana wycieczka. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i odwiedźcie stolicę Anglii, wspaniałe Azory oraz klimatyczną Lizbonę.

Wasz wyjazd rozpocznie się 23 lutego w Krakowie, kiedy to polecicie do Londynu-Luton. 27 lutego z lotniska Stansted udacie się na Azory, gdzie zostaniecie do 3 marca. Następnie skierujecie się do Lizbony. Powrót do Polski zaplanowano na 7 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Wizz Air i Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 23 lutego – 7 marca
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Londyn-Luton 23 lutego
Londyn-Stansted – Ponta Delgada 27 lutego
Ponta Delgada – Lizbona 3 marca
Lizbona – Kraków 7 marca

Hotel od 154 PLN/noc/2 osoby

W Londynie zatrzymajcie się w apartamencie Studios 2 Let Serviced Apartments – Cartwright Gardens. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który jest zlokalizowany w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddana m.in.: sypialnia, prywatna łazienka i kuchnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Azorach rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Vip Executive Azores. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie restaurację, basen i siłownię. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lizbonie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym 4* hotelu Turim Alameda. Obiekt jest dobrze zlokalizowany – od wielu atrakcji dzielić was będzie kilkanaście minut spaceru. Natomiast pokoje wyposażone są w TV oraz mają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

Londynie musicie zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta. W szczególności polecam wam Pałac WestminsterskiLondon Eye i jedno z wielu londyńskich muzeów, np. Muzeum Historii Naturalnej. Warto przejechać się również słynnym double decker bus.

Na Azorach zatrzymacie się na wyspie São Miguel. Chcecie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki? W takim razie wybierzcie się do Miradouro da Grota do Inferno. Natomiast jeśli potrzebujecie nieco relaksu, odwiedźcie Ponta da Ferraria, czyli naturalne baseny termalne. Temperatura wody dochodzi w nich nawet do 35 stopni Celsjusza. Na miejscu znajdziecie również mnóstwo zieleni i pięknych krajobrazów.

Co zobaczyć w Lizbonie? Na uwagę zasługuje dzielnica Baixa, pomnik króla Józefa I, Łuk Triumfalny i ulica Rua da Bica de Duarte Belo, po której kursuje słynna winda Bica – atrakcja obowiązkowa! Warto odwiedzić też zamek śwJerzego, skąd będziecie mogli podziwiać zapierający dech w piersiach widok na okolicę.

big ben
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek : Shutterstock
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Foto: S-F-Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszystkie osoby po pełnym cyklu szczepień (czyli jednym lub dwóch zastrzykach w zależności od szczepionki) nie będą już musiały robić sobie testów na koronawirusa po przyjeździe do Anglii.
  • Aby wjechać do Portugalii, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Natomiast obecne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Sprawdźcie, gdzie warto udać się na obiad, na Azorach.
  • Jakie atrakcje znajdują się na Azorach?
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »