Fly4free.pl

Lizbona z weekendem za 752 PLN. Loty z Warszawy i 4 noclegi w hotelu

752 PLN
Foto: Creative Cat Studio / Shutterstock
Należycie do grona osób, które chętnie podróżują po Europie w terminach obejmujących dni wolne od pracy? W takim razie na pewno zainteresuje was propozycja takiego wyjazdu i to nie byle gdzie, bo do stolicy Portugalii! Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do Lizbony udacie się w terminie obejmującym ostatni weekend listopada (25-29.11). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Portugalii zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Famous Crows Lisbon Suites, który znajduje się w sąsiedztwie Klasztora Hieronimitów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniecie się komunikacją miejską.

Termin podróży: 25 – 29 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotelu

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 752 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 658 PLN/2 osoby/4 noce

W Lizbonie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Famous Crows Lisbon Suites. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mogli korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »