Fly4free.pl

Lato w Chorwacji: urlop w Trogirze za 598 PLN. Loty (bez WDC) z Wrocławia i 5 noclegów

598 PLN
Oferta wyprzedana
chorwcja
Foto: xbrchx / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zakończcie sezon letni nad chorwackim wybrzeżem Morza Adriatyckiego. We wrześniu wybierzcie się do wciąż gorącej Dalmacji, gdzie odpoczniecie z dala od tłumów, a przy okazji zadbacie o odprężenie, dobre samopoczucie oraz brązowy kolor skóry. Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Do Chorwacji udacie się w trakcie trwania kalendarzowego lata (16-21 września), z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Do Splitu i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w obiekcie Apartments and rooms Ivo – garden, który znajdujecie w odległości 300 metrów od plaży, w miejscowości Trogir. Z lotniska w Splicie w okolice miejsca noclegowego dojdziecie autobusem nr 37 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16 – 21 września
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 598 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 717 PLN/2 osoby/5 nocy

W Chorwacji proponuję wam noclegi w obiekcie Apartments and rooms Ivo – garden, który znajduje się w miejscowości Trogir. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na miejscu będziecie mieć zapewniony bezpłatny dostęp do internetu oraz miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1049 PLN/pobyt

Jeżeli planujecie połączyć relaks ze zwiedzaniem, to rozważcie ofertę wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Chorwacji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »