Fly4free.pl

Lato na Santorynie: okołoweekendowa wycieczka za 863 PLN (loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami)

863 PLN
Oferta wyprzedana
Panorama Santorini
Foto: Feel good studio / Shutterstock
Zobaczcie na własne oczy jedną z najpiękniejszych wysp Hellady! Santoryn to malownicze plaże, charakterystyczne białe domki oraz niezapomniane zachody słońca. Nie zastanawiajcie się dwa razy i zarezerwujcie wyjazd, zanim ktoś inny sprzątnie wam sprzed nosa bilety w okazyjnej cenie.

Do Grecji udacie się w atrakcyjnym, weekendowym terminie latem (piątek – poniedziałek). Czeka was podróż z Warszawy na Santoryn, realizowana w dniach 9 – 12 września. Odbędzie się ona na pokładzie samolotów linii Wizz Air. Pamiętajcie, że bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Mohitero. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od najbliższej plaży, a swoim gościom oferuje odkryty basen oraz śniadania wliczone w cenę noclegów.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 863 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1048 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Mohitero wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz WiFi. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadanie wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 526 PLN/pobyt

Chcielibyście jak najwięcej zobaczyć? Wypożyczcie samochód i ruszajcie odkrywać najciekawsze zakątki wyspy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dwa dni na Santorynie. 
Mike5, 29 lipca 2022, 11:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »