Fly4free.pl

Lato na Malcie za 632 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Poznania i 3 noce w hotelu w Slimie

632 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nawet na tak krótko, warto wybrać się na tę niewielką śródziemnomorską wyspę. Szczególnie że na wycieczkę udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy oraz w trakcie trwania kalendarzowego lata. Kąpiele morskie czy zwiedzanie? Wybór należy do was!

Na Maltę udacie w piątek (2 września) z portu lotniczego Poznań-Ławica, a do stolicy województwa wielkopolskiego wrócicie w poniedziałek (5 września). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym w 3* hotelu Sliema Chalet, który znajduje się w nadmorskiej miejscowosći – o tej samej nazwie. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za 2 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 5 września
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 632 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 477 PLN/2 osoby

Poznań – Malta – Poznań »

Hotel 787 PLN/2 osoby/3 noc

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Sliema Chalet. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w wentylator, klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 382 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »