Fly4free.pl

Lato na Krecie za 851 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu

851 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na największą grecką wyspę i zabaczcie jej liczne atrakcje! Odpocznijcie na pięknych plażach i odkryjcie malownicze krajobrazy. Skorzystajcie ze świetnej okazji, ponieważ za tygodniowy pobyt na Krecie zapłacicie niecałe 900 PLN!

Do Grecji udacie się w terminie 14 – 21 września. Wyjazd na Kretę rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z bagażem podręcznym.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w apartamencie Lycasti Maisonettes, który znajduje się nieopodal plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojdziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: lato
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 851 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1071 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Krecie proponuję wam zakwaterowanie w pobliżu Chanii, w świetnie ocenianym apartamencie Lycasti Maisonettes. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Co więcej, od plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 968 PLN/pobyt

W trakcie pobytu na Krecie chcielibyście coś zobaczyć? W takim razie rozważcie ofertę wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na grecką wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »