Fly4free.pl

Lato na Korsyce za 1369 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w hotelu

1369 PLN
Foto: Naeblys / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dalszym ciągu szukacie ciekawego miejsca na tegoroczny urlop? Co powiecie na wypoczynek na jednej z francuskich wysp? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się na Korsykę! Słoneczna pogoda, wysokie temperatury oraz zapierające dech w piersiach widoki, to musi się udać.

Na śródziemnomorską wyspę udacie się pod koniec sezonu wakacyjnego (25 sierpnia-1 września), z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Korsyce zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Adonis Aleria, który znajduje się w miejcowości Aléria. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedzcie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: sierpień – wrzesień
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty i noclegi zapłacicie 1369 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2046 PLN/2 osoby/7 nocy

Na francuskiej wyspie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Adonis Aleria, który mieści się nieopodal jeziora Étang de Diane. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 838 PLN/pobyt

Chcecie z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Korsykę. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »