Fly4free.pl

Kopenhaga z weekendem za 450 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Warszawy i 2 noce w hotelu

450 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marina Datsenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niskokosztowe linie w ostatnim czasie dają nam sporą możliwość podróżowania do europejskich miast w naprawdę atrakcyjnych cenach oraz terminach. Tym razem proponuję wam wyjazd do stolicy Danii i to w okresie obejmującym dni wolne od pracy. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Do Kopenhagi wylecicie w piątek (18 listopada) z warszawskiego lotniska im. Chopina, a do stolicy Polski wrócicie w niedzielę (20 listopada). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu CityHub Copenhagen, który znajduje się nieopodal Ogrodów Tivoli. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną.

Termin podróży: 18 – 20 listopada
Linia lotnicza:  Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za okołoweekendową wycieczkę do Kopenhagi zapłacicie 450 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 208 PLN/2 osoby

Warszawa – Kopenhaga – Warszawa »

Hotel 692 PLN/2 osoby/2 noce

W stolicy Danii proponuję wam noclegi w hotelu CityHub Copenhagen. Każdy pokój wyposażony został w wentylator oraz ogrzewanie. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 206 PLN/osoba

Wybierzcie się na zwiedzanie – z przewodnikiem – dzielnicy Vesterbro. Niegdyś kraina narkotyków, porno i prostytucji, dziś jest jedną z najmodniejszych dzielnic miasta i jednym z najlepszych miejsc na dobre piwo!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »