Fly4free.pl

Relaks na Karaibach za 3839 PLN. Loty na Curacao z 3 miast + 7 noclegów z basenem

3839 PLN
curacao plaza
Foto: Mulevich : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanujcie tegoroczną jesień z wyprzedzeniem i odpocznijcie na rajskich Karaibach! Przekonajcie się, skąd wzięła się nazwa Blue Curacao, zobaczcie na własne oczy pastelową zabudowę „małego Amsterdamu” oraz popływajcie w Morzu Karaibskim z żyjącymi tam żółwiami!

Na Curacao udacie się w terminie 30 października – 6(7) listopada. Czeka was podróż z Gdańska, Krakowa lub Warszawy, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Amsterdamie, a w cenę biletów wliczono bagaż podręczny (zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania się).

Na miejscu zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Piscadera Seavier. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Willemstad w pobliżu plaży. Będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 30 października – 6(7) listopada
Wylot z: Gdańska, Krakowa lub Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3839 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1883 PLN/tydzień/2 osoby

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w pozytywnie ocenianym apartamencie Piscadera Seaview. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »