Fly4free.pl

Lato nad jeziorem Bled za 1579 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy, noclegi i auto

1579 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rasto SK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z nadarzającej się okazji i wybierzcie się w podróż w jeden z najbardziej malowniczych zakątków Europy. Słoweńskie jezioro Bled, bo o nim mowa, to miejsce, które nie potrzebuje filtrów – zdjęcia stamtąd po prostu wgniatają w fotel!

Bilety w promocyjnych cenach zarezerwujecie tylko dziś, w ramach trwającej właśnie Szalonej Środy. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Lublany w terminie 9 – 13 września, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

Po wylądowaniu w Słowenii od razu wypożyczcie auto. Pozwoli ono szybko przedostać się w okolice jeziora Bled, a następnie zachować swobodę w zwiedzaniu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Apartments & Rooms Aleksandra. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od słynnego zbiornika wodnego i będzie doskonałą bazą wypadową w czasie waszej podróży.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wypożyczenie samochodu zapłacicie 1579 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 898 PLN/2 osoby

Warszawa – Lublana – Warszawa >>

Hotel 1619 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie Apartments & Rooms Aleksandra będziecie mieli do dyspozycji przestronne pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, balkon, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 640 PLN/pobyt

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Słowenii. Znacząco ułatwi on poruszanie się po okolicy oraz zwiedzanie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »