Fly4free.pl

Zbiór lotów na jednodniówki z Warszawy od 138 PLN. Anglia, Malta, Węgry, Włochy i nie tylko

138 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Raimond Klavins / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj ze znakomitej oferty i wybierz się na cały dzień do jednego z europejskich miast lub na śródziemnomorską wyspę. Czy to ma sens? Oczywiście, że tak! W każdym z wybranych przeze mnie miejsc spędzisz wystarczająco dużo czasu, aby coś zobaczyć i spróbować lokalnej kuchni.

Do Anglii (Londyn Luton), Belgii (Bruksela Charleroi), Holandii (Eindhoven), Włoch (Bergamo, Rzym) oraz na Maltę i Węgry (Budapeszt) udasz się w listopadzie oraz grudniu.

Podróż rozpoczniesz i zakończysz na jednym z warszawskich lotnisk: Chopina lub w Modlinie. Wszystkie loty odbędziesz na pokładach samolotów linii Wizz Air oraz Ryanair. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Atrakcje 136 PLN/osoba

W trakcie pobytu w stolicy Włoch nie zapomnij o zwiedzeniu jej głównej atrakcji, czyli niesamowitego Koloseum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »