Fly4free.pl

Tanio! Jednodniówki we Włoszech: Bari, Bergamo i Neapol od 78 PLN. Podróże z Krakowa i Warszawy

78 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Stefano_Valeri / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie przegapcie takie okazji i zaplanujcie cały dzień w jednym z włoskich miast. Do wyboru macie leżące u podnóża Alp – Bergamo, znajdujące się nad wybrzeżem Morza Adriatyckiego – Bari oraz położony u stóp wulkanu Wezuwiusz – Neapol.

Na wycieczkę na Półwysep Apeniński wybrać się będziecie mogli w listopadzie i grudniu, a dostępne terminy znajdziecie wypisane poniżej. Z krakowskiego lotniska polecicie do Bari oraz Bergamo. Natomiast z Warszawy oraz warszawskiego lotniska w Modlinie udacie się do Bergamo oraz Neapolu.

Do oraz z Włoch podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air oraz Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Ważne! Bilety w najniższych cenach dostępne są dla wszystkich, a do ich zakupu nie będziecie potrzebowali żadnych klubów zniżkowych!

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Podróż do Włoch

W każdym z tytułowych miast spędzicie od 7 do prawie 13 godzin. Aby idealnie wykorzystać ten czas, przed wyjazdem zapoznajcie się, jak szybko dojechać do miasta:
Bergamo, jak dojechać z lotniska do centrum,
Bari, jak dojechać z lotniska do centrum,
Neapol, jak dojechać z lotniska do centrum.

Natomiast w tym wątku na forum natraficie na praktyczne porady oraz wskazówkami dotyczące atrakcji w każdym z ww. miast, a w tym znajdziecie listę polecanych miejsc, gdzie warto wybrać się na pizzę i nie tylko.

Bergamo stare miasto
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Foto: Fabio Dell / Shutterstock
Foto: frank_peters / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »