Fly4free.pl

Islandia z weekendem za 933 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic i 3 noce w hotelu ze śniadaniami

933 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maridav / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ponieważ zdecydowana większość z naszych czytelników preferuje krótkie i intensywne wyjazdy, to ta propozycja na pewno przypadnie im do gustu.. W przygotowanej przeze mnie ofercie udacie się na słynną wyspę lodu i ognia, w znakomitym terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Na Islandię podróżować będziecie w terminie 4-7 listopada (piątek-poniedziałek) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na miejscu zakwaterowani będzie w 3* hotelu Viking, który znajduje się w miejscowości Hafnarfjördur. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego łatwo i wygodnie dostaniecie się wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 4 – 7 (8) listopada
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 933 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 679 PLN/2 osoby

Katowice – Reykjavik – Katowice »

Hotel 1186 PLN/2 osoby/noc

Na Islandii rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Viking. Ponadto w cenie będziecie mogli bezpłatnie korzystać z sauny, parkingu oraz sieci WiFi. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym jest łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 586 PLN/3 dni

Na Islandii bez auta ani rusz! Uwierzcie na słowo, niełatwo będzie dotrzeć za pomocą komunikacji zbiorowej nawet do najsłynniejszych atrakcji. Z tego względu polecam wam wypożyczyć samochód tuż po wylądowaniu w Keflaviku.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »