Fly4free.pl

HIT! Sycylia, ZEA, Oman i Jordania w jednej podróży z Warszawy za 421 PLN

421 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niesamowita przygoda w rewelacyjnej cenie! Skorzystaj z okazji i wybierz się na niezwykłą "oblotówkę". Odwiedź Sycylię, zobacz Abu Zabi, odpocznij w Omanie i odkryj Jordanię. Wszystko za nieco ponad 400 PLN!

Twoja wycieczka rozpocznie się 12 grudnia na lotnisku w Warszawie, kiedy polecisz do Katanii. Następnie czeka cię lot do Abu Zabi (13 grudnia). W dniach 14-20 grudnia wybierzesz się do Omanu. 21 grudnia udasz się do Akaby, a powrót do Polski zaplanowano na 24 grudnia. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętaj, że najniższa cena dostępna jest dla członków WDC.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Katania 12 grudnia
Katania – Abu Zabi 13 grudnia
Abu Zabi – Maskat – Abu Zabi 14-20 grudnia
Abu Zabi – Akaba 21 grudnia
Akaba – Warszawa 24 grudnia

Hotel od 399 PLN/noc/2 osoby

W Katanii postaw na 4* hotel Gran Baia Verde. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje i taras z malowniczym widokiem na morze.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Abu Zabi wybierz 5* hotel Radisson Blu, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziesz basen i strefę spa. W cenę noclegu wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Omanie rekomenduję 5* hotel znanej sieci Sheraton. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój. Skorzystasz również z basenu zewnętrznego, strefy spa i prywatnej plaży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Akabie polecam 5* hotelu Movenpick Resort & Spa. Obiekt mieści się w pobliżu plaży i jest świetnie oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 471 PLN/pobyt

Chcesz odkryć piękno Sycylii? W takim razie wynajęty samochód będzie niezbędnym dodatkiem.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »