Fly4free.pl

HIT! Tanie bilety do Azji (m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Malediwy) z Wiednia od 1192 PLN

1192 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Polowaliście na supertanie bilety na drugi koniec świata? Oto okazja, na którą czekaliście! Skorzystajcie ze świetnych cen podróży w formie open-jaw i zacznijcie planować kolejną niezapomnianą wyprawę!

Poniższe propozycje obejmują loty w formie open-jaw (różne miejsca wylotu oraz powrotu) zaczynające się z Wiednia, a kończące na terytorium Niemiec. Najtańsze bilety zarezerwujecie za nieco poniżej 1200 PLN – choćby z tego powodu radzę nie zwlekać z decyzją, bo znikają one jak ciepłe bułeczki! Dostępnych jest dużo terminów, w tym również w wysokim sezonie.

Do Azji udacie się na pokładzie samolotów linii Saudia. Po drodze czekają was przesiadki w Dżuddzie oraz Rijadzie (w zależności od wybranej opcji), a wasza podróż zakończy się we Frankfurcie lub Monachium. W najniższej cenie podróżować będziecie z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawanym do luku).

Termin podróży: październik 2022 – czerwiec 2023
Linia lotnicza: Saudia
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 139 PLN/pokój

Skorzystajcie z atrakcyjnych cen zakwaterowania i w Bangkoku zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* The Maruay Garden Hotel.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kuala Lumpur proponuję postawić na hotel z wyższej półki – na przykład na świetny 5* Aurora Pavilion Bukit Jalil by Ody Suites.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Marzy wam się prawdziwie niezwykły wypoczynek? 5* Furaveri Maldives zadowoli nawet najbardziej wymagających podróżnych, a zdjęcia z pobytu będziecie kiedyś pokazywali wnukom!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Niestety nie da się kupić lotu w jedną stronę :(
Klaudia Oljasz, 10 sierpnia 2022, 21:06 | odpowiedz
Wchodzi tylko w wersji open-jaw.
Rafał Waśko, 10 sierpnia 2022, 21:14 | odpowiedz
Takie tanie bilety wychodzą tylko, jak się kupi przez pośrednika MyTrip, jednak maja oni koszmarne opinie. Ktoś leciał z nimi bez problemów? 
Laura Kowina, 10 sierpnia 2022, 22:29 | odpowiedz
MyTrip średnio, jeśli nie będzie zmian w lotach itp. to pewnie ok, ale jak coś trzeba z nimi załatwić to już gorzej. 
Laura Kowina Takie tanie bilety wychodzą tylko, jak się kupi przez pośrednika MyTrip, jednak maja oni koszmarne opinie. Ktoś leciał z nimi bez problemów? 
AgaZap, 11 sierpnia 2022, 16:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »