Fly4free.pl

Hiszpańska objazdówka za 290 PLN! W pakiecie loty z Warszawy, samochód na 10 dni i mapka z poradami

290 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pajor Pawel / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wycieczkę do ciepłej Hiszpanii i zwiedzanie ciekawych miejsc w Katalonii, Walencji i Aragonii? Wypożyczony samochód pozwoli wam w pełni poznać piękno tych regionów.

Do Barcelony polecicie 30 listopada z lotniska w warszawskim Modlinie. Na miejscu wypożyczycie samochód, który pomoże wam przemierzać okoliczne atrakcje. Powrót do Polski zaplanowany jest na 10 grudnia.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Barcelona – Montserrat – Park Narodowy Aiguestortes – Dolina Ordesy – Saragossa – Walencja – Delta Ebry – Barcelona

Termin podróży: 30 listopada – 10 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat 500 lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta na 10 dni zapłacicie 290 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Hotel od 264 PLN/noc/2 osoby

W Barcelonie zatrzymajcie się w 4* hotelu Princess. Dotychczasowi goście świetnie oceniają ten obiekt. Ponadto będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Saragossie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Los Enlaces Estacion. To obiekt położony w pobliżu centrum miasta. Do tego zostanie wam udostępnione darmowe miejsce parkingowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu w Walencji polecam wam zatrzymać się w 4* hotelu Valencia Center. To wysokiej klasy obiekt, który wyróżnia się luksusem i elegancją. Poza tym będziecie mogli skorzystać z basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 473 PLN/2 osoby

Na lotnisku w Barcelonie wynajmijcie samochód, który pomoże wam przemierzać okoliczne rejony. Dzięki niemu wasza podróż będzie o wiele łatwiejsza. Za 10-dniowy wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 473 PLN.

Jak zaplanować wycieczkę do Hiszpanii?

W Barcelonie powinniście zobaczyć najbardziej charakterystyczną atrakcję miasta, czyli Sagrada Familia. Ponadto warto przespacerować się słynną La Ramblą i odwiedzić dzielnicę portową. Interesującym miejscem jest również park Güell.

Ze stolicy Katalonii udacie się do Montserrat, gdzie znajdziecie klasztor i bazylikę na wzgórzu. To ważny ośrodek kultu, w którym znajduje się figura Czarnej Madonny. Cały ośrodek otoczony jest przez majestatyczne skały.

Kolejnym punktem na mapie waszej wycieczki będzie Park Narodowy Aigüestortes. Zobaczycie tam polodowcowe doliny, piękne jeziora, rwące potoki, liczne szczyty sięgające 3000 metrów m n.p.m., iglaste lasy i wodospady.

Następnie skierujecie się w stronę Doliny Ordesy. Spacerując po miejscowych szlakach, można podziwiać majestatyczny szczyt Monte Perdido. Okolica została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO już w 1918 roku.

Zwiedzanie Saragossy warto rozpocząć od wizyty w bazylice del Pilar i katedrze La Seo. Polecam doświadczyć także nieco arabskiego klimatu w twierdzy Aljafería.

W Walencji trzeba zobaczyć Stare Miasto, w którym możecie odwiedzić najstarszą dzielnicę, czyli El Carmen. Poza tym polecam przyjść na Plac Ratuszowy. W mieście trzeba również wejść do Ciudad de las Artes y las Ciencias, który jest kompleksem kulturalno-rozrywkowym.

W drodze powrotnej do Barcelony polecam zatrzymać się wam w parku Delty Ebry, w którym będziecie mogli odpocząć pośród uspokajającej natury.

Foto: Nunes / Shutterstock
Foto: Shutterstock
walencja
Foto: agliardiPhotography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą), jak i antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »