Fly4free.pl

Grecja bez obostrzeń! Korfu i Santoryn w jednej podróży z Gdańska za 420 PLN

420 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie w tym roku spędzić urlop na jednej z greckich wysp? Nie macie pojęcia, na którą się zdecydować? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i odwiedźcie aż dwie i to w trakcie jednej wycieczki! Bajeczny Santoryn oraz zielone Korfu czekają na was!

Do Grecji udacie się w terminie (2-10 czerwca), z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Podróż składa się z trzech bezpośrednich lotów. Wszystkie odbędziecie na pokładach samolotów linii Ryanair.

Bez dodatkowych kosztów na Korfu oraz Santoryn zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasz poradnik, jak optymalnie spakować się w małą walizkę lub niewielki plecak.

Termin podróży: 2 – 10 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Gdańsk – Korfu 2.06
Korfu – Santoryn 7.06
Santoryn – Gdańsk 10.06

Hotel od 185 PLN/2 osoby/cno

Na Korfu proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Blue Sea, który od najbliższej plaży (Lakkiess) oddalony jest o 800 metrów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz parking. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Santorynie proponuję wam w hotelu Perissa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »