Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 09 Kwi 2016 13:48 

Rejestracja: 09 Kwi 2016
Posty: 3
To się jak najbardziej zgadza :) Ale ta dopłata będzie dla osób posiadających prawo jazdy od 12 do 23 miesięcy.


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 10 Kwi 2016 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#102 PostWysłany: 09 Kwi 2016 15:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Rozmawiałem z nimi - faktycznie nie wypożyczą. I podobno w żadnej sieciówce się nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 18 Kwi 2016 14:45 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 20
boots napisał(a):
Zdecydowanie polecam nową firmę w Alicante - http://www.autoclickrentacar.com
Dobre ceny, świetna obsługa, przy płatności online przez ich stronę spora zniżka. Za krótki okres posiadania prawka dopłacisz 5 euro za dzień.

Czy korzystałes z tej wypożyczalni? jakie warunki (blokata karty, ubezpieczenie pełne?, paliwo full/full czy inaczej , limit kilometrów, czas odbioru/zwrotu) . Zapewne na stronie doczytam ale ważne wiedzieć bezpośrednio od osoby która to przerobiła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 18 Kwi 2016 14:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Zapewne na stronie doczytam ale ważne wiedzieć bezpośrednio od osoby która to przerobiła.

Wszystko jest tak, jak na ich stronce. Płaciłem pełne ubezpieczenie, za darmo dostałem gps i wifi. Auta zupełnie nowe, bo i firma nowa.
Opcja full-full, blokada na karcie obejmująca koszt pełnego baku, zdjęta po 5 dniach od zwrotu auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 27 Kwi 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 298
Loty: 26
Kilometry: 46 405
niebieski
platnosc tylko karta kredytowa?
_________________
Codzien­nie pat­rz na świat, jak­byś oglądał go po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 27 Kwi 2016 08:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nie wiem, bo używam zawsze kk. Sprawdź na ich stronie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 27 Kwi 2016 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 298
Loty: 26
Kilometry: 46 405
niebieski
pisalem maila i tylko kk:/
_________________
Codzien­nie pat­rz na świat, jak­byś oglądał go po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 27 Kwi 2016 16:00 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 20
Szukam wypożyczalni aut w Alicante z opcją płatności gotówką na miejscu bez karty kredytowej (coś na zasadzie EuropeoCars w grecji)
Możecie coś polecić? Nie musi być sieciówka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 26 Lip 2016 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
Witam!

Ma ktoś jakieś nowe doświadczenia w wypozyczalniach w Alicante? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 28 Paź 2016 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 42
Loty: 162
Kilometry: 369 076
Wczoraj zakończyłem kilkudniowy wynajem auta w Alicante.
Rezerwowane przez economycarrentals.com w Goldcar.
Bardzo sprawnie, bardzo fajnie i bardzo tanio.
Wyszło mi 45zł za dzień a i tak wybrałem drożej bo zwrot z pełnym bakiem.
Na dodatek dotyczy to klasy compact - dostaliśmy nowiutkie Audi A1, które jest naprawdę fantastycznym samochodzikiem.

W zasadzie jedno z najlepszych doświadczeń w temacie wypożyczania aut.

Tak więc bardzo polecam.

Uwaga, w Alicante dużo osób bierze auto.
Jeśli masz auto w Goldcar, idź żwawiej po wysiadce z samolotu bo chętnych jest tak dużo, że aż wprowadzili system numerków. Wszystko jednak działa bardzo sprawnie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 01 Sty 2017 17:47 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 20
Heps napisał(a):
Wczoraj zakończyłem kilkudniowy wynajem auta w Alicante.
Rezerwowane przez economycarrentals.com w Goldcar.
Bardzo sprawnie, bardzo fajnie i bardzo tanio.
Wyszło mi 45zł za dzień a i tak wybrałem drożej bo zwrot z pełnym bakiem.
Na dodatek dotyczy to klasy compact - dostaliśmy nowiutkie Audi A1, które jest naprawdę fantastycznym samochodzikiem.

W zasadzie jedno z najlepszych doświadczeń w temacie wypożyczania aut.

Tak więc bardzo polecam.

Uwaga, w Alicante dużo osób bierze auto.
Jeśli masz auto w Goldcar, idź żwawiej po wysiadce z samolotu bo chętnych jest tak dużo, że aż wprowadzili system numerków. Wszystko jednak działa bardzo sprawnie.

Czy pobierali zastaw na karcie? Czy kupowałeś pełen pakiet ubezpieczenia ? Jeśli tak to czy przy zamawianiu przez internet czy na miejscu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 01 Sty 2017 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 42
Loty: 162
Kilometry: 369 076
@‌MARJAN71‌

Ubezpieczenia nigdy nie biorę w tej samej firmie wypożyczającej (bo jest najdroższe, choć przyznam, że absolutnie najwygodniejsze), a to zawsze oznacza zastaw na karcie.
Wypożyczane auta ubezpieczam w icarhireinsurance.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 17 Sty 2017 21:42 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 20
Czy ktoś może polecić wypożyczalnię: potrzebuje samochód klasa B (np. Corsa, Clio), na 10 dni , odbiór z lotniska,bez limitu km. z pełnym bakiem do zwrotu, i z opcją pełnego ubezpieczenia, najlepiej bez blokady na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 21 Lut 2017 21:28 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 18
lokalna wypożyczalnia samochodów w Alicante VICTORIACARS.COM tel 600475737 - budynek biurowy maja obok głownego gmachu lotniska na tym ogólnym parkingu, po klientów przyjeżdza busik- okolo 3- 5 minut jazdy.Ceny bardzo przystępne i jak mieliśmy wycieczkę na Gibraltar to ubezpieczenie było już w cenie. Na lotnisku duże kolejki do wypożyczalni a tu bardzo sprawnie i szybko załatwiliśmy dokumenty.samochody nowe z GPS. :Bożena
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
#115 PostWysłany: 26 Lut 2017 12:30 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Stawki w Alicante musiały się mocno zmienić, bo znajduję raczej stawki 2-3x wyższe od tego co wcześniej było opisywane w tym wątku.
http://www.economycarrentals.com/ - podaje tylko stawki z ubezpieczeniem z dużym udziałem własnym, stawki dopłaty nieznane, więc kupowanie kota w worku (nie widać też ukrytych opłat za tankowanie, obsługę w innych godzinach itp).
Dopłaty bezpośrednio w Hertz, Avis itp min. 25E na dzień dla najmniejszych samochodów.
https://www.doyouspain.com - wychodzi najlepiej, ubezpieczenie niby na 100% obejmuje tylko kwoty do 4000 funtów, więc niekoniecznie wszystko, reszta ma iść z ubezpieczenia podstawowego firmy która pożycza samochód. Czy to na pewno działa ?

Za fotelik dla dziecka 25-60zł za dzień (w Kapsztadzie kilka miesięcy temu płaciłem 80zł za 2tygodnie).

Czy mają samolot o 7:55, warto czekać na otwarcie Sixt o 7:00, czy wrzucenie kluczyka do skrzynki nie jest jakimś kolosalnym ryzykiem (nigdy tego nie robiłem)?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 26 Lut 2017 16:44 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 20
Też jeszcze nic nie wybrałem, trudno znalezć taką ofertę gdzie wszystko jest wyliczone razem z ubezpieczeniem i bez dodatkowych blokad na karcie. Widziałem że d Goldcar mają taką opcję na full ale maja dużo negatywnych opinii. Nadal królują oferty dla naiwniaków super wóz za 1 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 28 Mar 2017 11:59 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 4
witam ktoś poleci w miarę tanią wypożyczalnie w Alicante, chodzi mi o samochód dla 7 osób :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 28 Mar 2017 21:14 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 3
https://www.centauro.net w zeszłym roku wypozyczalismy na 3 tygodnie z Alicante. Bardzo fajnie i bez żadnych problemów. Nie wiem czy mają 7 osobowe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 06 Kwi 2017 21:18 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 20
A więc przetestowałem Goldcar rezerwacja przez stronę wybrałem opcję full z pełnym ubezpieczeniem, bez zastawu na karcie, dostałem Opla corsę 1,4 90KM wyszło ok 100zł za dzień,( 11dni ) ogólnie wszystko ok zarówno odbiór jak i zdanie auta bez najmniejszych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 11 Cze 2017 13:34 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 1
Cześć!
Odgrzebałem pewnie stare posty ale szukam samochodu na 11 dni w sierpniu. Zastanawia mnie jak jest z ubezpieczeniem o którym piszecie poniżej. Jaka jest różnica z wykupieniem ubezpieczenia [1.] przy rezerwacji a [2.] przy wypożyczeniu. Znalazłem opcje za 530zł na 11 dni z ubezpieczeniem. Mam kartę kredytową.


Chapi napisał(a):
Pewnie głupie pytanie ale wolę się upewnić:
jeśli mamy zamiar wykupić na miejscu SCDW (full pakiet, bez kaucji na karcie) to podczas internetowej rezerwacji pomijamy "pełne zabezpieczenie wkładu własnego" (opcja z depozytem) ??
Bierzemy goły pakiet a na miejscu dokupujemy to co potrzebne? Dobrze myślę?
Pozdrawiam ;)

dmirstek napisał(a):
Dokładnie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group