Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Maj 2014 23:48 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Czyli miedzy 40 a 120. Swoja droga niezla rozbieznosc. Wyglada jak kolo.fortuny.

Bo to zależy od wielkości baku i rodzaju paliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 31 Maj 2014 20:01 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
Czy ktoś może potwierdzić informację że "rentalcars.com nie pobiera opłat za płatności kartą kredytową, ani opłat za zmianę rezerwacji czy też za rezygnację przedpłaconej rezerwacji"

Mam przedpłatę na auto w Alicante, a teraz pojawiła się dużo lepsza oferta.\

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 31 Maj 2014 21:20 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
okocim23 napisał(a):
Czy ktoś może potwierdzić informację że "rentalcars.com nie pobiera opłat za płatności kartą kredytową, ani opłat za zmianę rezerwacji czy też za rezygnację przedpłaconej rezerwacji"

Mam przedpłatę na auto w Alicante, a teraz pojawiła się dużo lepsza oferta.\

pozdrawiam

Po prostu przeczytaj warunki umowy, którą zawarłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 31 Maj 2014 21:42 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 840
niebieski
klayton napisał(a):
okocim23 napisał(a):
Czy ktoś może potwierdzić informację że "rentalcars.com nie pobiera opłat za płatności kartą kredytową, ani opłat za zmianę rezerwacji czy też za rezygnację przedpłaconej rezerwacji"

Mam przedpłatę na auto w Alicante, a teraz pojawiła się dużo lepsza oferta.\

pozdrawiam

Po prostu przeczytaj warunki umowy, którą zawarłeś.


dzięki szukałem po prostu w warunkach ogólnych rentalcars, po Twojej odpowiedzi znalazłem odnośnik do mojej rezerwacji

pozdrawiam
_________________
Image

https://www.youtube.com/watch?v=cNfBn4Fn1Hw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 17 Cze 2014 17:16 

Rejestracja: 14 Cze 2014
Posty: 4
Witam
Proszę o pomoc w wypożyczeniu auta -ekonomik slim car w Alicante.Czytałam wiele ofert, ale chyba nie do końca rozumiem ich umów.Chcę wynająć auto bez udziału własnego i depozytu data -30,08-10,09.2014.Bardzo proszę o pomoc dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 17 Cze 2014 18:09 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
grzen0220 napisał(a):
Witam
Proszę o pomoc w wypożyczeniu auta -ekonomik slim car w Alicante.Czytałam wiele ofert, ale chyba nie do końca rozumiem ich umów.Chcę wynająć auto bez udziału własnego i depozytu data -30,08-10,09.2014.Bardzo proszę o pomoc dziękuję.

Co to znaczy "bez depozytu"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Cze 2014 18:25 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Zapewne - bez preautoryzacji/blokady środków na karcie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Cze 2014 18:38 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
grzen0220 napisał(a):
Witam
Proszę o pomoc w wypożyczeniu auta -ekonomik slim car w Alicante.Czytałam wiele ofert, ale chyba nie do końca rozumiem ich umów.Chcę wynająć auto bez udziału własnego i depozytu data -30,08-10,09.2014.Bardzo proszę o pomoc dziękuję.

Zapłać za dodatkowe pełne ubezpieczenie w wypożyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Cze 2014 20:52 

Rejestracja: 14 Cze 2014
Posty: 4
Witam ponownie
Tak właśnie, chodzi by nie blokowali mi środków na koncie.Najchętniej całość zapłaciłabym gotówką .Wiem,że można zapłacić pełne ubezpieczenie .Tylko chciałabym znaleźć taką ofertę z pełnym pakietem od udziału własnego i od razu wiedzieć ile zapłacę za całość.Nie znam j.angielskiego i boję się ,ze przy końcowym podpisaniu umowy nie będę wiedzieć co podpisuję :( .
Czytałam wiele o wypożyczalni recordgo i goldcar-co możecie podpowiedzieć- która ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Cze 2014 20:58 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Nie masz karty kredytowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:00 

Rejestracja: 14 Cze 2014
Posty: 4
mam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
No to wynajmij przez doyouspain a na miejscu doplacisz za ubezpieczenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 19 Cze 2014 12:29 

Rejestracja: 14 Cze 2014
Posty: 4
Czy jeśli wezmę ubezpieczenie od pośrednika Doyouspain, to wypożyczalnia z przypisanym autem i tak będzie chciała robić blokade na mojej karcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 19 Cze 2014 13:03 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
grzen0220 napisał(a):
Czy jeśli wezmę ubezpieczenie od pośrednika Doyouspain, to wypożyczalnia z przypisanym autem i tak będzie chciała robić blokade na mojej karcie

Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:26 

Rejestracja: 07 Lip 2013
Posty: 44
Loty: 16
Kilometry: 39 138
Ryję te udziały własne i w końcu wiem tyle co wyżej, czyli wynajmuję przez Doyouspain, kupuję full ubezpieczenie przy odbiorze. Ale ile pi razy drzwi wynosi to ubezpieczenie aby nie blokowali środków na karcie? Chciałbym nie żyć w strachu jak gdzieś zostawię tą brykę. Może mimo blokady na karcie warto wziąć chociaż to ubezpieczenie od Doyouspain? Wynosi ono 5 euro za dzień. A za bardzo nie mogę się doszukać ile by to kosztowało np. Alamao?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:39 

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 7
Unikaj Goldcara . W kwietniu na Malcie brałem cztery auta (2 małe i 2 średnie) . Chcieli blokować po 1500-1800 euro za auto . Jako że nie miałem tyle na karcie , skasowali mnie na 199 euro za każde małe auto i 299 euro za każde średnie. Miało w tym być paliwo , bo mają system , że pobierają kasę za cały zbiornik i obiecują , że zwrócą kasę za niewykorzystane paliwo . Czysta ściema ...
Po trzech miesiącach użerania się z nimi , zwrócili jakieś śmieszne grosze za 2 auta . Za dwa pozostałe , a zostawiliśmy 3/4 baku , cisza . Fatalna obsługa , fatalny kontakt i największa porażka w historii wypożyczania przeze mnie aut .
Miało być najtaniej , a wyszło dużo drożej , niż w renomowanych wypożyczalniach .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:45 

Rejestracja: 07 Lip 2013
Posty: 44
Loty: 16
Kilometry: 39 138
O to ładna historia. Nastawiam się na wspomniany Alamao, Solmar lub ewentualnie Sixt. Coś czuję, że bez blokady się nie obędzie. Wszystko jakoś drogo wychodzi jak wyklikam pełne ubezpieczenia. A chcę wziąć na cały pobyt czyli 10 dni, więc cena jest w rejonach 1400 zł z blokadą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 07 Lip 2014 19:08 

Rejestracja: 07 Lip 2014
Posty: 51
Jak w temacie mam ten sam problem. Nie spotkałam się wcześniej ani w Grecji ani na Wyspach Kanaryjskich z taką blokadą na koncie i jestem tym bardzo zmartwiona. Lecimy do Alicante na początku września na 10 dni. Chciałam wypożyczyć na cały ten czas samochód, ale zaczynam się zastanawiać czy z tego pomysłu nie zrezygnować. Czy znacie wiarygodne wypożyczalnie, które zwrócą taki "depozyt" i ewentualnie gdzie jest to najniższa kwota? Bardzo proszę o pomoc, gdyż przeglądając warunki wynajmu czuję się po prostu okradana. Czy polecacie podróże transportem publicznym? Chcę pojechać do Elx, Altei, Benidormu, czy dostanę się tam bez samochodu? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Lip 2014 21:45 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Polin napisał(a):
Czy znacie wiarygodne wypożyczalnie, które zwrócą taki "depozyt" i ewentualnie gdzie jest to najniższa kwota? Bardzo proszę o pomoc, gdyż przeglądając warunki wynajmu czuję się po prostu okradana.

Polecam http://www.billiger-mietwagen.de/
Wypożyczałem kilkadziesiąt razy bez żadnych problemów.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 09 Wrz 2014 10:36, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie reflinka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 15 Lip 2014 23:38 

Rejestracja: 07 Lip 2013
Posty: 44
Loty: 16
Kilometry: 39 138
Polin napisał(a):
Jak w temacie mam ten sam problem.


Żeby nie robić błędnego zamieszania w temacie to podam, że ja lecę do Barcelony i stamtąd wziąłem samochód na cały pobyt (z lotniska El Prat). Ale chodzi o ten udział własny dlatego piszę, że ostatecznie zdecydowałem wziąć przez pośrednika CarDeMar z ich pełnym ubezpieczeniem. Blokada na karcie będzie, ale w przypadku kłopotów pośrednik zwraca mi te koszty. Owszem, może być zamieszanie, przerzucanie kwitów z prawa do lewa, ale pośrednik ma stronę po Polsku i stosowną infolinię. Zatem... z dwojga złego wybrałem takie rozwiązanie. Na 10 dni, Opel Corsa, full ubezpieczenie z szybami itd. paliwo full-full - ok. 1250 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group