Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Paź 2012 16:06 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Witam!

Tak się cudownie złożyło, że będę w Londynie 19-20 stycznia, kiedy to rozgrywane będą derby między tymi dwoma drużynami. Szukałam już biletów i są dostępne tylko na stronach pośredników po kosmicznych cenach. Czy ktoś może wie jak można je kupić bezpośrednio ze strony Chelsea, gdy się oczywiście 'pokażą'? Nie jestem kibicem żadnej z drużyn, więc nie ma mnie w żadnym z funclubów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 13 Paź 2012 16:54 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Wolne bilety na mecze są dystrybuowane najpewniej najpierw wśród karneciarzy, potem członków fanklubu (to kosztuje np. w przypadku Arsenalu ok. 50Ł/rok) a na końcu jeśli coś jeszcze zostało dystrybuowane jest w tzw. wolnej sprzedaży.

Można próbować odkupić od kogoś z karnetem, kto nie może pojść na ten mecz. Nie mniej jednak lekko dostać bilet nie będzie:)

Kolego przebąkiwał, że na mecze takiego Arsenalu nie można wejść bez potwierdzenia bycia członkiem oficjalnego fanclubu (tu bardziej chodzi o ta opłatę). Mówił, że widział kobietę, którą nie wpuścili przez to na Emirates na mecz z Blackburn. Ten sam kolega dostał od znajomego seasonal ticket na jeden mecz Manchesteru i wtedy nic poza karnetem nie okazywał na wejściu. Przydałoby sie to potwierdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Paź 2012 17:15 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Biletów na taki mecz na pewno nie będzie w wolnej sprzedaży. Jeśli chodzi o membership Arsenalu to nie ma znaczenia, bo mecz jest rozgrywany na Stamford Bridge, czyli niewielką pulę dla Kanonierów zgarną posiadacze Season Ticket. Membership dla fanów Chelsea, najtańszy kosztuje 25£. Cena biletu na mecz z Arsenalem to 45£ na East Lower Family Centre do 82£ na West Upper. Fakt jest też taki, że tak naprawdę membership nie gwarantuje Ci możliwości zakupu biletu, bo są one dystrybuowane falowo, dla osób z tzw. loyalty points, przyznawanymi za jakieś tam zakupy w megastore, czy kolejne bilety, co dzień powiedzmy o kilka, kilkanaście takich punktów wymaganych mniej. No, a po kupnie membershipu takich punktów nie masz, kwestia, czy bilety jeszcze będą dostępne dla członków bez punktów.
Jest też serwis wymiany biletów Viagogo, który daje możliwość oficjalnego odsprzedania biletu, od kogoś kto ma powiedzmy season ticket, a na mecz iść nie może. Tyle, że też wymagany membership. No i musisz pilnować takiej strony, by Cię nikt nie ubiegł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Paź 2012 11:54 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Tak myślę o tym serwisie wymiany biletów viagogo, ale skoro trzeba mieć tam membership to też odpada. Swoją drogą matti_134, to sprawdzona informacja, że membership jest wymagany?

Co zatem proponujecie, panowie?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Paź 2012 12:29 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Jeśli chodzi o Membership to na pewno jest to potwierdzona informacja iż jest on wymagany.
Poza tym derby Londynu Chelsea - Arsenal to mecz najwyższej kategorii i naprawdę nie ma szans kupić go w tzw. "general sale" czyli nie posiadając Membersip.
Dodatkowo tak jak kolega powyżej napisał to że masz członkostwo wcale nie znaczy że uda Ci się kupić bilet.
Jeszcze parę lat temu na mecze Arsenalu można było kupować bilety nie posiadając żadnego członkostwa
Sam kiedyś poszedłem pod kasę 2 godz. przed meczem i kupiłem normalnie bilety na mecz ( jeszcze mogłem sobie wybrać jakie- chociaż i tak potem stadion był pełny). Od kiedy Arsenal postawił nowy stadion The Emirates wprowadzony został obowiązek posiadania "membership" (ok. 30 GBP / rok najtańsze "Red")
Z tego co śledzę od jakiegoś czasu - biletów w "general sale" nie idzie kupić nawet na najsłabsze mecze Arsenalu.
Podejrzewam że podobnie może być z Chelsea , w dodatku na tą drużynę bilety należą do najdroższych w całym Premiership.
Nie mówiąc już o tym że ten sam bilet dla "member" i "non-member" ma inną cenę ( z reguły jest 2-3 funty droższy jak nie posiadasz czlonkostwa)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Paź 2012 15:55 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Cóż, czyli jestem w czarnej d...ziurze:)
Na viagogo nie odkupię, bo nie mam membershipu, w general sale też nie będzie. Czyli zostają serwisy typu worldticketshops.
Teraz będzie głupie pytanie - czy u nich, tak jak u nas na Euro, stoją koniki pod stadionem?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Paź 2012 17:45 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
A może jest ktoś kto testował kupno biletów pod stadionem (w kasach) przed meczem bez membershipa ostatnio.
Jestem ciekaw czy jest to do zrobienia bo jeśli tak to można by było polecieć na jakiś meczyk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Paź 2012 23:12 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Bilety na mecze Chelsea ze słabszymi rywalami bywają dostępne w General Sale. W tej chwili np. dostępne bilety na mecz z Shakhtarem Donieck w LM za jedyne 35Ł. Jednak na mecz premier league, na taki mecz jak z Arsenalem nie ma żadnych szans. Pytasz, co proponuję ? gdybym wiedział, sam bym tam w styczniu był ;) W viagogo wątpie, bo kto chce sprzedać taki bilet... jeśli Ci się w jakiś sposób uda je zdobyć, będzie Cię to sporo kosztowało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Paź 2012 11:39 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Cóż, całe szczęście nie jestem kibicem żadnych z tych drużyn, a po prostu chciałabym skorzystać z okazji zobaczenia najlepszych ekip świata na żywo. W ten sam dzień Tottenham podejmuje u siebie MU, może na ten mecz będzie łatwiej zdobyć bilety?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Paź 2012 20:43 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
:) United mówisz.. ? No to trafiłaś na weekend. Nie wiem dokładnie jak wygląda sprzedaż na Tottenham, ale pewnie jest podobnie. Można przypuszczać, że zainteresowanie niemałe :) Widzę, że jeszcze wtedy derby na Upton Park, z QPR. Może tam by było łatwiej..

Z tego co patrzę to w sprzedaży na stronie WHU są nawet bilety na mecz z City, więc może i na qpr by się udało. Chociaż dziwna ta ich strona, żeby zobaczyć te bilety to trzeba się logować. Ale się wyświetlają, więc sądzę, że są. Ceny 55-39Ł. Musisz pomyśleć, może i tych największych nie zobaczysz, ale derby to derby. Jeśli jesteś fanką futbolu to chyba taki mecz nie powinien rozczarować.;]


Ostatnio edytowany przez matti_134, 15 Paź 2012 21:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Paź 2012 20:55 

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1
ja akurat będę w Londynie w dniach 29-31.01.13 i mam zamiar wybrać się na mecz Arsenal - Liverpool. mam kilka pytań gdyż będzie to moja pierwsza taka wyprawa.

1. czy są duże szanse na to, że jak kupię red membership'a to uda mi się zdobyć bilet na ten mecz?
2. czy zakupu w/w red'a mogę dokonać przez zwykły przelew bankowy?
3. to samo co wyżej jeśli chodzi o bilet na mecz.
4. czy muszę czekać na paczkę, która przyjdzie do mojego domu czy wysyłają kod na e-maila i dzięki niemu będę mógł w pełni korzystać z w/w członkostwa?

na razie tyle, jeśli ktoś jest w stanie to bardzo proszę o pomoc :D z góry dzięki! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Paź 2012 21:33 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Najlepiej zrób tak:
tutaj http://www.arsenal.com/membership/buy-tickets masz stronę z informacjami o biletach na Arsenal. 17 listopada na Emirates przyjeżdżają Spurs. W tej chwili data dla sprzedaży 'czerwonych członków' jest wyznaczona na 17/10. Sprawdź jutro, pojutrze. Jeśli da się z tym membershipem kupić bilet na koguty to i uda się na Liverpool.
Jeśli chodzi o przelewy bankowe to nie wierzę, żeby w dzisiejszych czasach było to możliwe. Zapewne tylko płatność kartą.
A na czwarte pytanie nie bardzo znam odpowiedź. Możliwe, że trzeba czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: wszystko o Premiership
#13 PostWysłany: 12 Sty 2013 14:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
To fajnie się składa, bo ja ostatnio tez zacząłem to uskuteczniac. Jeden, dwa dni, kilka meczy. Ale dla mnie celem nie jest najwyższa liga - ostatnio się zauroczylem stadionami w Anglii - im niżej tym lepiej. W podanym przez Ciebie linku było wspomniane o Lewes np.
Jednak nie znaczy to, ze całkowicie dopuszczam high class. Jak masz ochotę możemy zrobić śmiały wypad za 88 zł na jeden dzień do Londynu. 12:45 QPR gra z Norwich, o 15:00 jest mnóstwo meczy do wyboru a o 17:30 Fulham z MU.
Ja chciałbym raz w miesiącu gdzieś polecieć, kasa nie odgrywa najważniejszej roli - ważniejszy jest docelowy klimat. No i zdecydowanie preferuje WAW.


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 07 Maj 2014 00:11, edytowano w sumie 1 raz
w tym temacie bedą umieszczanie informacje na temat Premiership
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:05 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
świetny temat, do którego będę często zaglądał!
Ja wybieram się w lutym na Real - Man Utd w Lidze Mistrzów.

Ciekawym kierunkiem (i w miarę tanim) może być Mediolan. Przy znalezieniu odpowiednich terminów, można zaliczyć oprócz meczu Interu/Milanu również np. Atalanty Bergamo, bądź jechać do Turynu.

Sam poza meczem, który wspomniałem wyżej, ze względu na sympatie od dzieciaka do Man Utd, to szukam raczej meczów z najlepszą atmosferą kibicowską. Stąd też polecam kierunek Bałkański, bo on po prostu nie ma sobie równych.

Czy ktoś może się orientować, ile może kosztować u koników bilet na Fulham - Man Utd ? Bo na normalną sprzedaż nie mam co liczyć, a zastanawiam się nad wyruszeniem do Londynu w tym terminie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Jak chcesz na Fulham to się spiesz z zakupem biletow, bo niewiele zostało tu:
http://www.viagogo.co.uk/fulhamfc/Sport ... s/E-465122
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Sty 2013 22:55 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Czy ktoś byłby zainteresowany weekendem w Londynie 8-10 marzec ?
W tym czasie są mecze typu :
West Ham - Man Utd
Arsenal - Everton
QPR - Sunderland
Fulham - Chelsea
Milwall - Blackburn
Crystal Palace - Leeds

to są mecze Premiership i Championship, a pewnie w niższych ligach też by się coś znalazło 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Sty 2013 23:09 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Ja akurat 8 marca lecę do Londynu, ale dzien pozniej pociąg do Liverpoolu i mecz LFC z Tottenhamem. Może tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Sty 2013 23:14 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Maciek78 napisał(a):
Ja akurat 8 marca lecę do Londynu, ale dzien pozniej pociąg do Liverpoolu i mecz LFC z Tottenhamem. Może tak?

Ja lecę na jednodniówkę do Liverpoolu 9 marca, orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z biletami? Mecz Lvp- Tott to jeden z ciekawszych w Premier league więc pewnie ceny jak i obłożenie większe..

Edit: Widzę, że mecz jednak 10 marca, choć dałbym głowę że jeszcze tydzień temu był planowany na 9. :(
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Sty 2013 23:21 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
No właśnie, mecz LFC jest w niedziele według soccerway.com
Podbije pytanie powyższe - jak sprawa z biletami na LFC ? U koników planowany zakup ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Sty 2013 00:09 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Biletów na ten mecz jeszcze nie mam - sprzedaż zaczyna się na ok tydzień przed meczem. Na sektory MU nie mam możliwości kupienia - sprzedaż taka jest tylko dla członków One United.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group