Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Sty 2013 00:20 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
paisas napisał(a):
No właśnie, mecz LFC jest w niedziele według soccerway.com
Podbije pytanie powyższe - jak sprawa z biletami na LFC ? U koników planowany zakup ?

Oficjalna strona premierleague jeszcze nie podała finałowych terminów. W czwartek 7 marca być może LFC zagra w Lidze Europy, więc siła rzeczy liga będzie w niedziele. Ale muszą przejść Zenit.
Alternatywa - ManCity z Wigan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 19 Sty 2013 01:20 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 322
Loty: 57
Kilometry: 112 912
niebieski
Hej,

Ja bede 2-4 marca w Londynie i fajnie byłoby coś złapac. Aczkolwiek głównym celem mojej wycieczki jest Manchester i sektro gości na Old Trafford 5 marca :) Ktoś się też wybiera?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Sty 2013 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja kupiłem bilety na WMI(WAW) - LPL na 16 marca. W planach był mecz Everton-Manchester City, niestety przełożyli go z 15:00 na 12:45 (FR z WMI planowo ląduje o 12:25). Teraz mam zagwozdkę - czy kupować bilety wcześniej, brać z lotniska taksówkę i w razie większego spóźnienia samolotu stracić bilety, czy też odpuścić sobie mecz na stadionie i obejrzeć go w pubie... Bo biorąc pod uwagę poziom przeciwnika raczej nie ma co liczyć na bilety w kasie w dniu meczu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Sty 2013 14:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Zapomnij że zdążysz. Biletu de facto nie kupisz tylko voucher wymieniany na bilet w kasie Evertonu, która jest zamykana w przerwie. A dojazd licząc od wyjścia z samolotu, kontroli granicznej, wyjścia z terminala, wejścia do taxi i samej jazdy - lekko licząc 60 minut.

Może niższe ligi Cię zainteresują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 24 Sty 2013 14:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Albo http://www.rome2rio.com/s/LPL/Stoke-on- ... oute=Train
:)

Stoke - WBA lub Crewe - Shrewsbury
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 24 Sty 2013 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Maciek78 napisał(a):
Zapomnij że zdążysz. Biletu de facto nie kupisz tylko voucher wymieniany na bilet w kasie Evertonu, która jest zamykana w przerwie. A dojazd licząc od wyjścia z samolotu, kontroli granicznej, wyjścia z terminala, wejścia do taxi i samej jazdy - lekko licząc 60 minut.

Może niższe ligi Cię zainteresują?


Wg strony Evertonu bilety można kupić i samodzielnie wydrukować w domu. Potem wystarczy zeskanować kod kreskowy przy wejściu na stadion.
http://www.evertonfc.com/tickets/49815/ ... -home-faqs
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 24 Sty 2013 21:33 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Miesiąc temu nie było takiej możliwości, dzwonilem nawet do klubu z tym.
W takim razie masz szanse na II polowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 24 Sty 2013 23:59 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Donovaninho napisał(a):
Jestem dopiero na początku mojej groundhopperskiej drogi, ale udało mi się zaliczyć mecze w Manchesterze, Budapeszcie, Barcelonie, czy Londynie.
Organizacja sprowadza się do tego, by znaleźć tani lot weekendowy w ciekawe sportowo lub kibicowsko miejsce w momencie, kiedy akurat odbywa się mecz. No i dobrze by było, gdyby transport z lotniska na stadion nie był zbyt drogi, podobnie zresztą jak nocleg. Mile widziane miasta aglomeracje, gdzie można zobaczyć więcej niż jeden mecz albo jeden mecz i ciekawy stadion, gdzie prowadzone są wycieczki.


Świetny temat. Ja też zacząłem się w to bawić - zdjęcia z moich wyjazdów możecie zobaczyć na stronie w moim podpisie (Dortmund x2, Mediolan, Valencia i mecze euro 2012 :)). Główna przeszkoda to jednak brak towarzystwa na takie wyjazdy także jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam.

Ja mam w sumie dwie propozycje:

1). Droga i lastminute to Liga Mistrzów w lutym w Hiszpanii
12 lutego (wtorek): Valencia-PSG
13 lutego (środa): Real-Man United !!! (niestety zostały już ostatnie sztuki biletów za 225 e).

2). Druga opcja bardziej realna to Londyn na początku marca - akurat jest fajny terminarz, że można w jeden weekend zobaczyć dwa fajne mecze i wielkie kluby.
9 marca (sobota): West Ham - Manchester United
10 marca (niedziela): Fulham-Chelsea
Bilety na każdy będą po jakieś 50 - 60 funtów - w sprzedaży od przyszłego tygodnia.
Fajnie się ogląda takie mecze na małych stadionach bo można z bliska zobaczyć znanych zawodników :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Sty 2013 00:04 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Jak chcesz to mogę Ci zaproponować w tym drugim terminie MC z Wigan. Wylot 8.III do Luton. Powrot 9.III z Liverpoolu. Wszystko Warszawa. Mam bilet na pociąg do Liverpoolu, stamtąd za 4Ł do Man i powrot za 8Ł do LIV.
Mi akurat się zwolnilo miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Sty 2013 01:41 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
dyneck napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Jestem dopiero na początku mojej groundhopperskiej drogi, ale udało mi się zaliczyć mecze w Manchesterze, Budapeszcie, Barcelonie, czy Londynie.
Organizacja sprowadza się do tego, by znaleźć tani lot weekendowy w ciekawe sportowo lub kibicowsko miejsce w momencie, kiedy akurat odbywa się mecz. No i dobrze by było, gdyby transport z lotniska na stadion nie był zbyt drogi, podobnie zresztą jak nocleg. Mile widziane miasta aglomeracje, gdzie można zobaczyć więcej niż jeden mecz albo jeden mecz i ciekawy stadion, gdzie prowadzone są wycieczki.


1). Droga i lastminute to Liga Mistrzów w lutym w Hiszpanii
12 lutego (wtorek): Valencia-PSG
13 lutego (środa): Real-Man United !!! (niestety zostały już ostatnie sztuki biletów za 225 e).

2). Druga opcja bardziej realna to Londyn na początku marca - akurat jest fajny terminarz, że można w jeden weekend zobaczyć dwa fajne mecze i wielkie kluby.
9 marca (sobota): West Ham - Manchester United
10 marca (niedziela): Fulham-Chelsea
Bilety na każdy będą po jakieś 50 - 60 funtów - w sprzedaży od przyszłego tygodnia.
Fajnie się ogląda takie mecze na małych stadionach bo można z bliska zobaczyć znanych zawodników :)


Co do pierwszej opcji - nie ma dobrych połączeń między Valencią a Madrytem. Sam patrzyłem na to wcześniej, dlatego odpuściłem sobie Valencie, a w Madrycie zostaje dzień dłużej bo 14 lutego Atletico gra z Rubinem Kazan w Lidze Europy.

Co do drugiej opcji - sprzedaż biletów (głównie chodzi mi o West Ham-Man Utd) jest dla wszystkich, czy tylko dla tych co mają membership ? Jeśli byłbyś w stanie pomóc w zdobyciu biletów w miarę normalnej cenie, to jestem zainteresowany taką wyprawą do Londynu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Sty 2013 02:20 

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 13
Z tego co rzuciłem na szybko okiem, to WHU prowadzi otwartą sprzedaż, oczywiście z resztek, które zostaną po membershipach. Ceny na United -> (http://www.whufc.com/articles/20120601/ ... 96_2994283). Warto jechać na Upton Park, bo jest tam najlepsza atmosfera ze wszystkich londyńskich drużyn, dzięki kameralnemu stadionowi i zapalonym kibicom.

Ja bardzo chętnie wybrałbym się na Arsenal, tylko raczej szukał czegoś na wyjeździe. Najtańsza miejscówka na Emirates kosztuje 62 funciaki, co stanowi najgorszą cenę w lidze za miejsce tej kategorii. Masakra. Będę śledził temat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Sty 2013 11:50 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
paisas napisał(a):

Co do pierwszej opcji - nie ma dobrych połączeń między Valencią a Madrytem. Sam patrzyłem na to wcześniej, dlatego odpuściłem sobie Valencie, a w Madrycie zostaje dzień dłużej bo 14 lutego Atletico gra z Rubinem Kazan w Lidze Europy.

Co do drugiej opcji - sprzedaż biletów (głównie chodzi mi o West Ham-Man Utd) jest dla wszystkich, czy tylko dla tych co mają membership ? Jeśli byłbyś w stanie pomóc w zdobyciu biletów w miarę normalnej cenie, to jestem zainteresowany taką wyprawą do Londynu.


Miales pociag za 40 euro w srode rano.

Jeśli chodzi o Londyn to będzie General Sale - myślę, ze nie powinno być problemu z zakupem.

Maciek78 napisał(a):
Jak chcesz to mogę Ci zaproponować w tym drugim terminie MC z Wigan. Wylot 8.III do Luton. Powrot 9.III z Liverpoolu. Wszystko Warszawa. Mam bilet na pociąg do Liverpoolu, stamtąd za 4Ł do Man i powrot za 8Ł do LIV.
Mi akurat się zwolnilo miejsce.


Tak troche mecz do jednej bramki takze nastawiam sie w tym terminie jednak na Londyn ale dzieki za propozycje - moze nastepnym razem bo mysle, ze temat sie rozwinie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: tymczasowy
#33 PostWysłany: 25 Sty 2013 13:27 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Anglia meczowo jest bardzo fajna ... cenowo drogo jak diabli ...
Osobiscie wole kierunki poludniowe ... wlasnie w lutym zabieram jednego z forumowiczy na "Derby Chorwacji" Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb :D Oj cos czuje ze chlopak bedzie zalowal ze mecz trwa tylko 90 minut :D

paisas : pytales o derby Budapesztu Ferencvaros - Ujpest . Bedziesz mial okazje pogadac z typem z Ferencvarosu to Ci moze (raczej na pewno jak go znam) zalatwi bilety na ten mecz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Sty 2013 13:21 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Maciekafc napisał(a):

Ja bardzo chętnie wybrałbym się na Arsenal, tylko raczej szukał czegoś na wyjeździe. Najtańsza miejscówka na Emirates kosztuje 62 funciaki, co stanowi najgorszą cenę w lidze za miejsce tej kategorii. Masakra. Będę śledził temat.


Najtańszy bilet na kategorię C kosztuje 26,50 GBP ( problemem jest tylko to że trzeba mieć membership na cały rok wykupione). Bilety na mecze wyjazdowe dosyć ciężko dostać chyba że na FA Cup.

Ja lecę teraz w sobotę na Arsenal - Stoke - jeśli ktoś się wybiera niech da znaka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 28 Sty 2013 13:25 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
paisas napisał(a):
Czy ktoś byłby zainteresowany weekendem w Londynie 8-10 marzec ?
W tym czasie są mecze typu :
West Ham - Man Utd
Arsenal - Everton
QPR - Sunderland
Fulham - Chelsea
Milwall - Blackburn
Crystal Palace - Leeds

to są mecze Premiership i Championship, a pewnie w niższych ligach też by się coś znalazło 8-)


Ja prawdopodobnie będę 9-10 marca
Będę polował na Arsenal - Everton :) ( Ale mogą go przełożyć jeśli Arsenal albo Everton awancuje do 1/4 FA Cup, wtedy chętnie wybiorę się na WHU - MU - zależy po ile udałoby się kupić bilety na taki mecz)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 28 Sty 2013 17:40 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
AFC napisał(a):
paisas napisał(a):
Czy ktoś byłby zainteresowany weekendem w Londynie 8-10 marzec ?
W tym czasie są mecze typu :
West Ham - Man Utd
Arsenal - Everton
QPR - Sunderland
Fulham - Chelsea
Milwall - Blackburn
Crystal Palace - Leeds

to są mecze Premiership i Championship, a pewnie w niższych ligach też by się coś znalazło 8-)


Ja prawdopodobnie będę 9-10 marca
Będę polował na Arsenal - Everton :) ( Ale mogą go przełożyć jeśli Arsenal albo Everton awancuje do 1/4 FA Cup, wtedy chętnie wybiorę się na WHU - MU - zależy po ile udałoby się kupić bilety na taki mecz)


To niezła reprezentacja tego forum może być w ten weekend w Londynie :)
Dla mnie priorytet West Ham - Man Utd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 07 Lut 2013 18:30 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Podbije temat, żeby nie umarł 8-)

Jest ktoś w ten weekend 9-10 marzec w Londynie ? Na tą chwilę lecę sam, bilet na WHU-MU już mam dzięki pomocy jednego forumowicza ;) także jakby ktoś leciał też, to niech da znać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Lut 2013 22:06 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 9
@paisas

Ja lecę na weekend 08-11.03 do Londynu.

Też mam już bilety kupione na WHU-MAN UTD ale szukam jeszcze na niedzielę na FULHAM - CHELSEA.

Próbowałem przez membera CHELSEA, sprzedaż ruszyła dzisiaj i od razu SOLD OUT i nie dało rady kupić.

Na VIAGOGO z kolei aby kupić na sektory FULHAM trzeba mieć membershipa FULHAM wykupionego.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły czy zostaje "konik" ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 18 Lut 2013 22:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
http://www.livefootballtickets.com/engl ... 11909.html

http://www.ticket.org/EN/SPORTS/Footbal ... ue-tickets
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Lut 2013 22:40 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 9
Dzięki, ale przy tych cenach na powyższych stronach zaryzykuję pod stadionem jednak.

Jest jeszcze opcja:
Millwall v. Blackburn FA CUP

co ciekawe mają grać w lidze MILWALL vs. BLACKURN 09.03,
ale wczoraj było losowanie FA CUP i mecz ma zostać rozegrany 09-10.03
Jeśli zagrają 10.03 to dojdzie ten meczyk do zobaczenia, jeśli nie uda się na FUL-CHE w jakiejś rozsądnej cenie kupić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tomasz87lca oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group