Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 20 Mar 2013 17:39 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 9
Loty: 1
Kilometry: 1 789
Leci ktoś 30 Marca na Manchester City - Newcastle? I czy wiecie jak zabookować bilety na ten mecz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#82 PostWysłany: 20 Mar 2013 17:44 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
20 kwietnia Nottingham z Barnsley. Wylot z Waw w sobotę rano do East Midlands, wieczorem pociąg do Londynu i powrot do Pl. Calkowity koszt około 200 + bilet na mecz. Pomogę w zakupie taniego Ryana. Chętni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 21 Mar 2013 09:16 

Rejestracja: 13 Lut 2011
Posty: 5
Franky napisał(a):
Leci ktoś 30 Marca na Manchester City - Newcastle? I czy wiecie jak zabookować bilety na ten mecz?


Miałem okazje być na meczach obu Manchesterów, i o ile na United bilety na dwa lata do przodu nie do kupienia wiec tylko mozna pod stadionem czatowac i od kogos zakupic (ja wszedlem z milym panem ktory mial wolny karnet kolegi, 35 funtow mnie to kosztowalo) o tyle na City jezeli nie jest to jakis kosmiczny rywal to jak sie wczesniej przyjdzie to w kasie nawet mozna kupic, bylem w poprzednim sezonie na meczu ze Swansea i 27 funtow, dosc fajne miejsca prosto z kasy na 2,5 h przed meczem. Warto być wcześniej super atmosfera, telewizja klubowa na zywo ze skladami prosto z szatni :) tylko za wczesnie na trybuny nie wchodz. ja sie wybralem 45 min przed meczem i sam tam siedzialem wszyscy sie schodza na 10-15 min przed meczem (i nie stoja w kolejkach!!!)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 21 Mar 2013 19:48 

Rejestracja: 21 Mar 2013
Posty: 15
świetny temat, czytam ogólnie to forum już od miesiąca ale gdy zobaczyłem ten temat to już musiałem się zarejestrować. Z chęcią w drugiej połówce roku mogę się skusić na tego typu wycieczkę, będę śledził temat koledzy turyści stadionowi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 25 Mar 2013 22:04 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Muton napisał(a):
Kupował ktos kiedys w Londynie pod stadionem? Duza przebitka? Bede teraz w weekend i mam derby do wyboru Tottenham-Fulham lub Chelsea-West Ham. Chcialem na Tottenham, nawet byla General Sale ale sie spoznilem :/ dopiero zaczynam swoja przygode z wyjazdami. Bylem tylko na Porto(3 mecze), Europejskiej(w Polsce), Euro 2012 i Naszej Ekstraklasie. Moze ktos mi wyjasnic to viagogo? Pewny portal? Widze, ze dostepne sa bilety na Chelsea, ale chyba trzeba miec karte kibica. Z gory dzieki za pomoc :D


Udalo sie wejsc na Tottenham. 5 minut i na stadionie, żadnego sprawdzania, tylko murzynski ochroniarz się zapytał czemu mam tak kieszeń wypchaną(rękawiczki);p Co do atmosfery zupełnie inna niż u Nas ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:30 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 125
Kilometry: 222 311
niebieski
mam kartę angielskiego tsb lloydsa i ona jest chyba 3d secury.No a na tym ticketmaster to dostaję po zakupie bilety na adres domowy(jestem w anglii) od razu czy na kilka dni przed meczem.Pytam bo bedę juz w barcelonie na tydzień przed meczem.A jak zamówic na tej stronie 2 bilety obok siebie.Pokazuje mi odległe miejsca,a chcę siedzieć razem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 03 Kwi 2013 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Na ile dni przed meczem mogę się spodziewać biletów z West Hamu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 06 Kwi 2013 12:22 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 15
Loty: 52
Kilometry: 127 616
Wiecie może czy mogę zakupić bez karty Membership bilety na mecz Manchester United - Aston Villa na 22 kwietnia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 06 Kwi 2013 12:45 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
D4fc4 napisał(a):
Na ile dni przed meczem mogę się spodziewać biletów z West Hamu?


ja wczoraj dostalem na West Ham - Man Utd ktory bedzie 17 kwietnia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 06 Kwi 2013 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
paisas napisał(a):
D4fc4 napisał(a):
Na ile dni przed meczem mogę się spodziewać biletów z West Hamu?


ja wczoraj dostalem na West Ham - Man Utd ktory bedzie 17 kwietnia

Dzięki. Mi się nie udało wbić w termin na ten mecz bo przylatuje 18, a wybieram się na mecz West Ham- Wigan, więc bilety powinny być na dniach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Maj 2013 12:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Crystal Palace wczoraj wygralo baraz i awansowalo do premier league takze w nowym sezonie dalej w Londynie bedzie 6 klubow - mysle, ze dobra wiadomosc dla wszystkich groundhopperow :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 12 Sie 2013 01:30 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
http://pl.soccerway.com/teams/turkey/ga ... y-sk/2217/

http://www.fixtures365.com ta zas bardzo poreczna do UK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 30 Sie 2013 15:17 

Rejestracja: 03 Lip 2013
Posty: 10
Witam , ktos z forumowiczow wybiera sie na mecz Arsenal-BvB? jak wyglada kupno biletu? trzeba miec membership?trzeba byc czlonkiem klubu kibica?moze ktos juz kupowal bilet przez stronke Arsenalu? bede wdzieczny za odpowiec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 21 Wrz 2013 08:42 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Wybiera się ktoś z tutejszych użytkowników na mecz z Anglią na Wembley ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 27 Wrz 2013 07:44 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Panowie,był ktoś z was może na manchesterze na Old trafford? Czy bilety można kupić normalnie na stronie?czy jest wymagany jakiś membership?
Wczoraj były loty za 250zł RT na mecz z Evertonem i tylko jedna nocka
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 27 Wrz 2013 08:44 

Dziewon napisał(a):
Panowie,był ktoś z was może na manchesterze na Old trafford? Czy bilety można kupić normalnie na stronie?czy jest wymagany jakiś membership?
Wczoraj były loty za 250zł RT na mecz z Evertonem i tylko jedna nocka

A próbowałeś kupić? Przecież stronę masz wyjątkowo intuicyjną a cały proces jest banalny. Ja doszedłem do tego etapu:
Załącznik:
manutd.JPG
manutd.JPG [ 45.37 KiB | Obejrzany 2504 razy ]

gdzie w następnym kroku chcą bym się zalogował. Nie mam tam konta i nie będę teraz zakładał ale Ty powinieneś spróbować. Skoro pytają czy chcę dodać membership do koszyka to widocznie go nie potrzebuje do kupna biletów a jest to jedynie taka opcja. Zgaduję, że gdyby membership był potrzebny to byłbym o niego pytany wcześniej.
Góra
 PM off  
      
#97 PostWysłany: 27 Wrz 2013 17:23 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Nie ,nie próbowałem kupić,dlatego pytam. Ktoś z forum pisał ,że był w Manchesterze. A też słyszałem,że np na Arsenal nie wpuszczają bez karty kibica czy czegoś tam,co dla mnie jest w ogóle bez sensu,skoro chcą ściągać z Azji widzów itd.

Odnosnie Borussi i Dortmundu. Na ich stronie chyba nie można kupić biletów?nie mogę znaleźć takiego odnośnika.Wiem,że 90% karnetów sprzedanych,ale myślę,ze np bilety Vip są zawsze dostępne
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 30 Wrz 2013 11:28 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Dziewon napisał(a):
Nie ,nie próbowałem kupić,dlatego pytam. Ktoś z forum pisał ,że był w Manchesterze. A też słyszałem,że np na Arsenal nie wpuszczają bez karty kibica czy czegoś tam,co dla mnie jest w ogóle bez sensu,skoro chcą ściągać z Azji widzów itd.

Odnosnie Borussi i Dortmundu. Na ich stronie chyba nie można kupić biletów?nie mogę znaleźć takiego odnośnika.Wiem,że 90% karnetów sprzedanych,ale myślę,ze np bilety Vip są zawsze dostępne



Ostatnio kupowałem bilety na mecz więc sprawa wygląda tak. Nie na wszystkie mecze trzeba mieć membership, ale dla członków jest jakby przedsprzedaż (priority), tak jak w przypadku Evertonu ( Adult (Member) ). Jeśli jeszcze zostaną jakieś bilety trafią (bodajże 2 tygodnie przed) do ogólnej puli, co przy takim meczu może się nie udać ;) Jeśli chcesz zobaczyć mecz z City, Chelsea, Arsenal itp. musisz mieć membership i wziąć udział w losowaniu biletów. Przy meczu klikasz, że jesteś zainteresowany i czekasz na maila ;) Koszt membership to 32F, dostajemy zestaw upominków oraz kartę One United której używa się jako bilet na stadionie. Oprócz tego mamy zniżkę w Mega Storze, Red Cafe, bilet do muzeum -50% ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 21 Lis 2013 19:02 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
Hej ma ktoś jakiś pomysł kupna biletu na mecz chelsea-manchaster 18 stycznia , będę akurat wtedy w Londku , na Viagogo pojawiły się już bilety ale nie za bardzo znam zasady , może ktoś z Was ma jakiś pomysł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 21 Lis 2013 19:10 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
wally napisał(a):
Hej ma ktoś jakiś pomysł kupna biletu na mecz chelsea-manchaster 18 stycznia , będę akurat wtedy w Londku , na Viagogo pojawiły się już bilety ale nie za bardzo znam zasady , może ktoś z Was ma jakiś pomysł :)


Tylko z drugiej reki. Ostatnio znajomy polecił mi ta stronę -> http://london.craigslist.co.uk/tia/

Bez prowizji dla pośredników typu viagogo. Umawiasz sie bezposrednio z posiadaczem biletu. Mysle, ze ceny beda od 120 funtow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group