Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4342 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lip 2012 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
sylwik napisał(a):
ale ... rezerwacja już poszla i jest oczekiwanie na płatność, razem z kwotą 18 zł za przelew :/

Platnosc nie zostanie dokonana, rezerwacja bedzie anulowana za kilka dni
(a przy platnosci karta jeszcze dzis bedziesz miala potwierdzenie :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2013 10:51 

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 170
Czy ktoś mógłby mi pomoć w jednej sprawie. Chciałam zakupić bilety dla 4 osób. Miałam na koncie Wizz pewną kwotę do wykorzystania, brakowało mi ok. 50 zł do zapłaty za pełną rezerwację. Dokonałam zakupu 4 biletów w obie strony. Pobrało mi z konta Wizz kwotę, którą dysponowałam. Myślalam, ze resztę te 50 zł będę mogła dopłacić kartą kredytową. Tymczasem po zabraniu punktów z konta Wizz, kwota do zapłaty podniosła się o prawie 300 zł - doliczyli mi 8 x opłatę rezerwacyjną. Co zrobić w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Kwi 2013 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Są 2 opcje:

1. Spuścić uszy po sobie i dopłacić. Po zmianach w płatnościach niestety wizz uniemożliwił dopłaty brakujących kwot bez prowizji. Wtedy zachowasz rezerwację.
2. Pisać reklamację do wizz, podać szczegółowy opis problemu i chcieć zwrotu wykorzystanej kwoty na konto wizz. W tym przypadku rezerwacja będzie anulowana. Potem lub równolegle poprosić kogoś z forumowiczów o pomoc w zakupie bez haraczu, który będzie dysponował odpowiednią ilością środków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Kwi 2013 11:10 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 122
Co zrobić w takiej sytuacji?
kupić 7 biletów płacąc środkami z konta, a ostatni dokupić osobno, płacąc przelewem (+18 zł)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Kwi 2013 11:12 

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 170
kaasia napisał(a):
Co zrobić w takiej sytuacji?
kupić 7 biletów płacąc środkami z konta, a ostatni dokupić osobno, płacąc przelewem (+18 zł)



dzięki wielkie za odpowiedz.

a czy wizz działa tak samo jak ryanair
i po zakupie kilku biletów wzrośnie mi cena na kolejne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Kwi 2013 11:28 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
agap228, zawsze jest określona pula biletów w danej cenie, dlatego cene trzeba sprawdzać dla konkretnej liczby pasażerów. To, że w systemie jest jeden czy dwa bilety na dany lot za 4zł nie znaczy, że kupisz za tą kwotę bilety dla dowolnej grupy. To chyba oczywiste?:) dlatego też opłaca się często, przy biletach dla większej ilości osób, rozbijać to na dwie rezerwacje. Wtedy przynajmniej za część biletów płacisz w niższej cenie. Przy jednej wspólnej rezerwacji za każdy bilet zapłacisz tą wyższa stawkę.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Kwi 2013 14:38 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 23
witam, czy istnieje cos takiego jak rezerwacja dla grupy w wizzair?, lecimy grupa okolo 20 osob, katowice- barcelona najlepiej 18 wrzesnia i powrot 22, czy mozna wynegocjowac nizsze ceny niz na stronie?


Ostatnio edytowany przez barcelonismo, 02 Kwi 2013 14:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Kwi 2013 14:42 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
barcelonismo napisał(a):
witam, czy istnieje cos takiego jak rezerwacja dla grupy w wizzair?, lecimy grupa okolo 20 osob, najlepiej 18 wrzesnia i powrot 22, czy mozna wynegocjowac nizsze ceny niz na stronie?


Tak, istnieje. Jednak musi to być minimum 25 osób. Z praktyki - jedyna zaleta tego rozwiązania to możliwość podania imion i nazwisk na dwa dni przed lotem, a nie w momencie zakupu. Jeśli chodzi o ceny biletów to są (zwykle) gorsze niż robiąc samemu kilka mniejszych rezerwacji.
Jeżeli chcesz odezwij się przez PW lub email moge podać Ci ceny grupowe na konkretną trasę.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Kwi 2013 14:42 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
w wizzie rezerwacja grupowa jest od 25 osób
http://wizzair.com/pl-PL/B2B/group_reservations
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Gru 2013 17:14 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1020
niebieski
Czy ktoś miał podobny problem? Chciałam kupić bilety i po dokonaniu płatności (kartą City) nie ma nr rezerwacji a komunikat, że wystąpił błąd-istnieje 2 pasażerów o tym samym nazwisku. Dwa razy próbowałam kupić i pewnie środki zablokowane a biletów nie ma. Juz kiedyś miałam takie coś, ale wówczas zrezygnowałam z kupna (pieniędzy nie pobrało).
Koszt do telecentrum- :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Gru 2013 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1224
srebrny
Po pierwsze zaloguj się na konto email bezpośrednio ze strony www i sprawdź czy potwierdzenie nie wylądowało w spamie.
Potem zobacz w serwisie bankowym. W opisie blokady powinien być nr rezerwacji. Jeśli nie, to zadzwoń do banku żeby Ci tą informację podali.
Na stronie Wizzair sprawdź po numerze rezerwacji i nazwisku czy są bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Gru 2013 17:45 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1020
niebieski
zalogowałam: nie ma w spamie. na liście blokad banku też nic( pojawiają się po dłuższym czasie). Zależało mi na tych biletach, nie chcę próbować kolejny raz. Moja złość na Wizza duża ;-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Gru 2013 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Może zadzwoń do banku najpierw, mi czasem blokowało transakcje ryanaira i musiałem dzwonić lub oni dzwonili bo z powodów bezpieczeństwa odrzucało płatności za każdym razem. Dopytasz od razu czy mogą być jakieś blokady, a koszt telefonu do citi nie jest duży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Gru 2013 18:35 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1020
niebieski
ewaolivka napisał(a):
zalogowałam: nie ma w spamie. na liście blokad banku też nic( pojawiają się po dłuższym czasie). Zależało mi na tych biletach, nie chcę próbować kolejny raz. Moja złość na Wizza duża ;-(

Trzecia próba to samo-po dokonaniu płatności ten sam komunikat... Widocznie Wizz nie chce tym razem lecieć ze mną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:39 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 3
WItam,
mam następujące pytanie. Zakupione zostały dwa bilety. Pasażer 1 - właściciel WDC nie leci. Czy wobec tego pasażer 2 zostanie zobligowany do zapłaty wyższej ceny za bilet?
CO w przypadku gdy pasażer WDC odprawi się internetowo, a nie zgłosi się na lot? Czy pasażer nr 2 może leciec za cenę WDC?
będę wdzięczna za info- lot we wtorek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Tak, ważne, że w rezerwacji była osoba z WDC.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:44 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 3
Bardzo dzięki za informację.
Czyli odprawiam ją, a po prostu się nie zgłosi.
A jeszcze jedno dodatkowe pytanie. Bagaż przypisany na członka WDC. Mozna go jakoś przepisać na pasażera 2?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Nie musisz odprawiać osoby, która nie będzie lecieć, nawet jeśli to ona jest właścicielem WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:47 

- ten co kupował nawet nie musi się odprawiać, ważne byś ty się odprawiła i wydrukowała kartę pokładową i o ile podczas odprawy nic nie dodasz w postaci bagażu, dodatkowego miejsca na nogi itp to cena zakupu obowiązuje
- jeżeli bagaż jest na osobę nie lecącą, a go potrzebujesz musisz go dodatkowo dla siebie wykupić, nie da się go przepisać
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:53 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 3
Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi:)
Ale nasuwa się kolejne pytanie, jakaś upierdliwa jestem dziś...
Własciciel WDC chce sobie zmienić datę wylotu, z tego co wiem no to chyba może...i co w takim przypadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4342 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group