Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen, nie jest wymagane podanie Numeru dowodu osobistego/Paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.

Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna) :

Dubaj
Korfu
Palma de Mallorca
Saragossa

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905
Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/

[ 3791 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 190  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Cze 2014 13:18 

Loty: 29
Kilometry: 44 497
travelerka napisał(a):
Digzy napisał(a):
No wlasnie ta informacja jest na karcie pokladowej z tego co widze.

Skąd wziąłeś tę informację? Na karcie pokładowej wizza jest tylko i wyłącznie imię i nazwisko. Dane z dowodu sa tylko wpisywane przy odprawie, nie ma ich na karcie pokładowej, w żadnej linii.

Dawno nie latalem Wizzem, wiec tez sie zdziwilem, ale na mojej karcie pokladowej, ktora wydrukowalem dzisiaj jest nr dokumentu i jego data wydania ;)
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 29 Cze 2014 13:22 
Awatar użytkownika

Loty: 223
Kilometry: 522 695
niebieski
Dziwna sprawa. Tak czy siak leciałam niedawno z koleżanka, która miała dowód na nazwisko dwuczłonowe, a na karcie był tylko jeden człon (ten panieński) i nikt nie zwrócił na to uwagi, ani w Polsce ani w Turcji, więc sądzę, że tym bardziej takim szczegółem nikt sie nie przejmie :)
Ogólna konkluzja jest taka, że albo ryzykujesz albo kupujesz spokój ducha na infolinii :)
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 29 Cze 2014 13:27 

Digzy napisał(a):
travelerka napisał(a):
Digzy napisał(a):
No wlasnie ta informacja jest na karcie pokladowej z tego co widze.

Skąd wziąłeś tę informację? Na karcie pokładowej wizza jest tylko i wyłącznie imię i nazwisko. Dane z dowodu sa tylko wpisywane przy odprawie, nie ma ich na karcie pokładowej, w żadnej linii.

Dawno nie latalem Wizzem, wiec tez sie zdziwilem, ale na mojej karcie pokladowej, ktora wydrukowalem dzisiaj jest nr dokumentu i jego data wydania ;)

Trochę się nadrukowalem tych kart Wizz air i chętnie bym taką z tymi danymi zobaczył
 PM off  

#44 PostWysłany: 29 Cze 2014 13:32 

Kilometry: 44 497
travelerka napisał(a):
Ogólna konkluzja jest taka, że albo ryzykujesz albo kupujesz spokój ducha na infolinii :)

Od poczatku zakladalem "ryzyko", chyba ze ktos by tutaj napisal, ze kiedys przez to mial problemy ;) Konkluzja jest taka, ze dzieki za odpowiedzi, bede ryzykowal :)
 Relacje PM off  

Temat postu: Odprawa Wizzair
#45 PostWysłany: 08 Lip 2014 17:19 

Witam. Kupiłem swój pierwszy bilet lotniczy w Wizzair. Przy dokonywaniu rezerwacji wziąłem płatną odprawę na lotnisku(myślałem, że odprawienie się samemu mnie przerośnie). Uiściłem opłatę, aktualny status rezerwacji to: Potwierdzony.
W sekcji 'Kolejny krok' mam: Aby kontynuować, musisz dokonać odprawy lotu wychodzącego. Potem możesz wydrukować kartę pokładową i ruszać w drogę. oraz przycisk Odprawa i Dodaj usługi.

Po kliknięciu w Odprawa mam moją rezerwację z zablokowanymi formularzami oprócz jednych(bagażów). Rodzaj odprawy - lotnisko(bezpłatnie) wcześniej było płatne. Mam kliknąć: kontynuuj do odprawy internetowej?

PS: Na lotnisko mam udać się z sześciocyfrowym kodem rezerwacji. Jak go wydrukować? Wpisać do WORDa i normalnie wydrukować czy mam to zrobić jakoś ze strony?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Odprawa Wizzair
#46 PostWysłany: 08 Lip 2014 18:13 
Awatar użytkownika

Loty: 240
Kilometry: 245 356
Zbanowany
niebieski
Poradnik: Rezerwacja biletów i odprawa online w Wizz Air krok po kroku

#47 PostWysłany: 08 Lip 2014 18:42 

Dziękuję. Czyli skoro wybrałem odprawę na lotnisku, to mam zignorować ten przycisk Odprawa, tak?

Jeszcze jedno pytanko odnośnie drukowania. W poradniku(dla odprawiających się online) dostajemy link do karty pokładowej, którą mamy wydrukować.
Ja, skoro kartę pokładową dostanę dopiero na lotnisku, co mam drukować?
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 08 Lip 2014 18:49 
Awatar użytkownika

Loty: 461
Kilometry: 585 527
niebieski
crocodilus12 napisał(a):
Dziękuję. Czyli skoro wybrałem odprawę na lotnisku, to mam zignorować ten przycisk Odprawa, tak?
Jeszcze jedno pytanko odnośnie drukowania. W poradniku(dla odprawiających się online) dostajemy link do karty pokładowej, którą mamy wydrukować.
Ja, skoro kartę pokładową dostanę dopiero na lotnisku, co mam drukować?

Tak, jeżeli wybrałeś odprawę na lotnisku to możesz zignorować przycisk "Odprawa". Ale upewnij się jeszcze, że na potwierdzeniu rezerwacji w e-mailu masz uwzględnioną odprawę lotniskową... A na lotnisku wystarczy mieć dokument tożsamości plus ewentualnie numer rezerwacji.

#49 PostWysłany: 08 Lip 2014 19:22 

Tak. Mam na potwierdzeniu uwzględnioną opłatę za odprawę na lotnisku.
Numer rezerwacji mam wydrukować z wiadomości na e-mailu, czy gdzieś znajdę odnośnik do wydrukowania go na wizzair, albo jeszcze w inny sposób?
Przepraszam, za te irytujące pytania, ale to będzie mój pierwszy lot i chciałbym, żeby wszystko się zgadzało.
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 08 Lip 2014 19:30 

Po prostu go sobie zapisz, w dowolny sposób :) Choć tak jak napisał poprzednik - wystarczy dowód osobisty / paszport... Po nazwisku Cię znajdą... ;)
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 09 Lip 2014 15:06 

Dobrze. A jeśli użył bym teraz tej odprawy online, mimo iż wcześniej wybrałem odprawę na lotnisku, to stałoby się coś, czy mógłbym to bez przeszkód uczynić?
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 10 Lip 2014 16:22 

Cześć.
Jestem w WizzAir Discount Club. Zarezerwowałem sobie bilet na dwie osoby (ja - jako posiadacz zniżek oraz moja dziewczyna) z miasta A do miasta B na dzień xx, o godzinie yy. Już za niego zapłaciłem. Moje pytanie brzmi: czy mogę jeszcze raz zarezerwować bilet na ten sam lot, tj. z miasta A do miasta B na dzień xx, o godzinie yy. Tylko, że na tym bilecie jako podróżujące osoby byłyby: ja, znajomy nr 1, znajomy nr 2. Nie będzie żadnego problemu, że moja osoba będzie powtarzać się dwa razy?
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 10 Lip 2014 16:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

tak
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 10 Lip 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Loty: 461
Kilometry: 585 527
niebieski
Jaryn napisał(a):
Cześć.
Jestem w WizzAir Discount Club. Zarezerwowałem sobie bilet na dwie osoby (ja - jako posiadacz zniżek oraz moja dziewczyna) z miasta A do miasta B na dzień xx, o godzinie yy. Już za niego zapłaciłem. Moje pytanie brzmi: czy mogę jeszcze raz zarezerwować bilet na ten sam lot, tj. z miasta A do miasta B na dzień xx, o godzinie yy. Tylko, że na tym bilecie jako podróżujące osoby byłyby: ja, znajomy nr 1, znajomy nr 2. Nie będzie żadnego problemu, że moja osoba będzie powtarzać się dwa razy?

Nie będzie problemu. Przecież może się zdarzyć, że na pokładzie tego samego samolotu będzie dwóch Janów Kowalskich :)

#55 PostWysłany: 10 Lip 2014 16:32 
Awatar użytkownika

Zbanowany
co najwyżej dostaniesz maila od Wizzair czy aby na pewno się nie pomyliłeś bo są zdublowane rezerwacje :) Ja tak miałem ostatnio :)

#56 PostWysłany: 11 Lip 2014 07:50 
Awatar użytkownika

Witam,
Nie rzucił mi się w oczy podobny temat, jeśli jednak istnieje takowy to proszę o przeniesienie posta.

Problem polega na tym, iż podczas wielokrotnych prób zakupu biletu na edreamsie, w końcu się udało - niestety wybrałem niewłaściwą płeć. Czy będę mógł odbyć lot bez konieczności zmiany danych? Kojarzę z forum, że błędy (literówki) do chyba 3 są dopuszczalne w liniach. Jak się ma do tego niewłaściwie wybrana płeć? Ktoś miał takie doświadczenie?
Dzięki za pomoc.
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 11 Lip 2014 07:56 

malaj napisał(a):
Witam,
Nie rzucił mi się w oczy podobny temat, jeśli jednak istnieje takowy to proszę o przeniesienie posta.

Problem polega na tym, iż podczas wielokrotnych prób zakupu biletu na edreamsie, w końcu się udało - niestety wybrałem niewłaściwą płeć. Czy będę mógł odbyć lot bez konieczności zmiany danych? Kojarzę z forum, że błędy (literówki) do chyba 3 są dopuszczalne w liniach. Jak się ma do tego niewłaściwie wybrana płeć? Ktoś miał takie doświadczenie?
Dzięki za pomoc.

Też tak mam, jak imię i nazwisko jest ok to kompletnie się tym nie przejmuj, bo Pan, Pani itp. jest zamieszczane tylko w celach grzecznościowych. Tyle
 PM off  

#58 PostWysłany: 13 Lip 2014 08:45 
Awatar użytkownika

Kilometry: 45 500
Czy można mieć na jednym telefonie karty pokładowe dla dwóch osób? Nie ma z tym problemu?

#59 PostWysłany: 13 Lip 2014 09:00 
Awatar użytkownika

Loty: 125
Kilometry: 218 160
niebieski
xandy90x napisał(a):
Czy można mieć na jednym telefonie karty pokładowe dla dwóch osób? Nie ma z tym problemu?

Nie ma żadnego problemu z kilkoma osobami na jednym telefonie.

#60 PostWysłany: 13 Lip 2014 19:46 

Raczej nie do końca - zbyhu zacytował:
Kod:
[...]dla dzieci w wieku poniżej 2 lat: posiłek na czas podróży, składany wózek dziecięcy albo małe łóżeczko;
- mój synek ma 2,5 roku. Stąd moje wątpliwości. Nieważne.
Ważne, że temat wyjaśniony.

Czy można uniknąć opłat lotniskowych? Z oferty na 68,0 zł robi się 68,0 zł + 90,0 zł opłat lotniskowych :/. Dodam, że zaznaczam opcję z WDC.
 Relacje PM off  

[ 3791 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 190  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości