Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:56 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
nie może sobie zmienić daty wylotu chyba że za to zapłaci lub kupi nowy bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Odpraw siebie, wydrukuj karty pokładowe i niczym więcej się nie przejmuj :D
Z tego co wyczytałem w regulaminie Wizza częściowa zmiana rezerwacji jest niemożliwa online. Jeśli chciałby zmienić datę lotu tylko sobie to musi dzwonić na infolinię.


Wally: Opłata za zmianę lotu (w ciągu 7 dni przed odlotem)
na stronie wizzair.com Za lot, za pasażera 160,00 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sty 2014 23:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Kański napisał(a):

Wally: Opłata za zmianę lotu (w ciągu 7 dni przed odlotem)
na stronie wizzair.com Za lot, za pasażera 160,00 zł


Jeśli jest jak piszesz to można fajnie wykombinować wyjazd na kanonizacje JP II w Rzymie. Kupujemy dwa bilety do Rzymu za 34 zł OW (do znalezienia) a potem prosimy o zmianę na koniec kwietnia.
2 x 34 + 2 x 160 = 388 zł.
Przykładowo termin tuż przez kanonizacja to 2288 zł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Sty 2014 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
trzeba dopłacić różnicę w cenie biletu ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Sty 2014 23:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Aha, no to niema tak kolorowo jak myślałem 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Sty 2014 00:11 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
bagaż rejestrowany w Wizz można przenieść na innego pasażera za darmo na infolinii!! ostatnio byłem równie zaskoczony, ale jedna osoba z rezerwacji w ostatniej chwili nie dotarła na lotnisko w Warszawie, wtedy niestety bagaż trzeba było wykupić, bo było już za późno, ale powiedziano nam żeby przed odlotem zmienić go za darmo na infolinii Wizz - i faktycznie dało się bez problemów! trzeba zadzwonić max. 3h przed odlotem.
co ciekawsze, byliśmy w Tel Avivie, więc zadzwoniłem na numer izraelski i jest on... darmowy, więc zdecydowanie warto z tego skorzystać. numer 6 łączy z konsultantami po polsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Rezerwacja w Wizzair
#27 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:03 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 6
Witam
Zarezerwowałam dzisiaj bilety w Wizzair z Poznania do Paryża, nie są jeszcze opłacone (wybrałam przelew), ale niestety jestem zmuszona zrezygnować z tego lotu. Czy w tej sytuacji będę musiała zapłacić jakąś karę? Na stronie WizzAira jedyne, o czym piszą to to, że w przypadku nie zapłacenia w ciągu 24 godzin rezerwacja zostanie anulowana.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:09 

Jeżeli nie wykonałaś przelewu (nie jest on wykonany i zatwierdzony przez bank) to rezerwacja wygaśnie po kilku dniach z powodu jej nieopłacenia, oczywiście bez żadnych konsekwencji dla ciebie ze strony wizzair
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:38 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 6
Jeszcze nie płaciłam, dziękuję bardzo za pomoc!

Może zapytam od razu w tym samym wątku, żeby nie robić bałaganu :)
Bilety na inny lot rezerwowałam niedawno, w dzień lotu będę już od miesiąca pełnoletnia. Dopiero potem dowiedziałam się, że osoba rezerwująca już w dzień rezerwacji musi mieć ukończone 18 lat. Czy mogą z tego rzeczywiście wyniknąć jakieś problemy? Jako druga osoba w rezerwacji jest osoba już od dawna pełnoletnia, ale rezerwacja jest na moje nazwisko.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 25 Kwi 2014 22:44, edytowano w sumie 1 raz
porządkowanie, łączenie postów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:49 

jeżeli rezerwacja jest opłacona i potwierdzona to wszystko jest ok, gdyż w momencie rezerwacji nie podajesz daty urodzenia, a w momencie odprawy jak piszesz będziesz dorosła
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Kwi 2014 10:20 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Pamiętaj tylko, że na lotnisku musisz mieć co najmniej dowód osobisty (albo jak nie zdążysz wyrobić to paszport), bez tego nie polecisz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Odprawa online w Wizz
#32 PostWysłany: 28 Kwi 2014 14:56 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 1
Witam, mam pytanie jak wygląda obecnie odprawa online w Wizz. Czytałem na stronie ale wolę się upewnić.
Zarezerwowałem sobie lot na wakacje do Eindhoven z odprawą online w obu miejscach. Czy w domu będę mógł wydrukować obie karty pokładowe jeśli termin pomiędzy przylotem a wylotem jest mniejszy niż tydzień?
Pamiętam, że kilka lat temu do Barcelony był problem z tym i w jedną stronę byłem zmuszony do odprawy online a w drugiej już zwykła. Nie pamiętam teraz niestety, czy to było może spowodowane tym, że w BCN nie było jeszcze wtedy możliwości odprawy online czy były inne zasady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 28 Kwi 2014 15:00 

http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/

obecnie na każdy z lotów wizzair odprawę online i wydrukować kartę pokładową możesz na 30-dni przed lotem, a więc dasz radę wykonać to przed podróżą
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:13 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Zeby nie robic nowego watku zapytam moze tutaj. Robilem odprawe i pomylilem sie w dacie wydania dowodu osobistego jednego z pasazerow, zamiast 31.01.2014 wpisalem 21.01.2014. Domyslam sie, ze to nie jest zaden problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię i poprosisz o porawe danych jesli nie jestes typem ryzykanta :) Jesli jednak szkoda Ci czasu i pieniedzy na wizzairowska infolinię mozna chyba zaryzykować i nic nie zmieniac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:26 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
No wlasnie troche szkoda mi pieniedzy :D ale wydaje mi sie, ze musielibysmy miec pecha zeby to nie przeszlo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:31 

Digzy napisał(a):
No wlasnie troche szkoda mi pieniedzy :D ale wydaje mi sie, ze musielibysmy miec pecha zeby to nie przeszlo.

Skoro tych danych nie ma na karcie pokładowej, to odpowiedź jest tylko jedna:: zapomnij o tym bo to nie jest żaden problem
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:38 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
No wlasnie ta informacja jest na karcie pokladowej z tego co widze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Anonymous napisał(a):
Digzy napisał(a):
No wlasnie troche szkoda mi pieniedzy :D ale wydaje mi sie, ze musielibysmy miec pecha zeby to nie przeszlo.

Skoro tych danych nie ma na karcie pokładowej, to odpowiedź jest tylko jedna:: zapomnij o tym bo to nie jest żaden problem


W sumie też bym tak zrobiła :) Więc sie nie przejmuj. Zwłaszcza, że według mnie nawet literówki w imionach i nazwiskach przejda w 90% przypadków. Wystarczy spojrzec jak pracownicy linii lotniczych weryfikują ID przy wchodzeniu na pokład - 0,5 - sekundowe spojrzenie, żeby formalności stało sie zadość i juz jestes na pokładzie :)

-- 29 Cze 2014 11:42 --

Digzy napisał(a):
No wlasnie ta informacja jest na karcie pokladowej z tego co widze.


Skąd wziąłeś tę informację? Na karcie pokładowej wizza jest tylko i wyłącznie imię i nazwisko. Dane z dowodu sa tylko wpisywane przy odprawie, nie ma ich na karcie pokładowej, w żadnej linii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:54 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
Digzy napisał(a):
No wlasnie ta informacja jest na karcie pokladowej z tego co widze.


Jak zrobisz odprawę online to na Twoją kartę pokładową spojrzą tylko przy wchodzeniu do samolotu (nie licząc ochrony, którą interesuje tylko czy masz ważny bilet na lot), więc szanse wykrycia są znikome.

Kiedyś wpisałem nazwisko panieńskie obecnej żony z WizzAir ze znakami polskimi. System wtedy ich nie obsługiwał i wycięło mi wszystkie polskie znaki (z 6-literowego nazwiska zostały 4 znaki, w tym jedna samogłoska :), nazwisko wyglądało jak jakiś kominikat o błędzie technicznym, ale przeszło bez problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group