Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Sty 2014 04:04 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Bagaż mały podręczny plus bagaż duży podręczny/płatny/ w cenie, czy tylko bagaż do tej pory podręczny duży płatny i odpada mały bagaż? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 19 Sty 2014 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
orfik11 duży bagaż podręczny + priority boarding :) Duży bagaż podręczny to w dalszym ciągu bagaż podręczny, tyle tylko, że w większych rozmiarach. Nie było mowy o "dodatkowym" bagażu podręcznym, tylko o powiększeniu standardowej, bezpłatnej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Lut 2014 14:47 

BartoszSz napisał(a):
Nie będę zakładał nowego tematu to się podepnę tutaj:
Czy WizzAir, lub Ryanair oferuje jakiś program lojalnościowy, gdzie za loty można zdobywać punkty(?) i wymieniać je na coś(?)?

Pozdrawiam.


Za loty NIE, za zakupy kartami kredytowymi zarówno wizzair i ryanair
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Mar 2014 12:54 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. W środę miałem pierwszy lot po dokonaniu zakupu Privilege Pass i....po prostu rozpacz i totalne zdenerwowanie. Po podejściu do do odprawy Pan wpuszczający powiedział, że nie mam wykupionego pierwszeństwa ani większego bagażu. Tłumaczyłem mu co to jest Privilege Pass jednak Pan z rozbrajającą szczerością stwierdził, że....pierwszy raz słyszy o takiej usłudze. Po chwili /dłuższej/ tłumaczenia wykonał telefon potem drugi i najpierw twierdzono, że nie mam pierwszeństwa, nie mam wykupionej tej usługi a po moich naleganiach i owszem potwierdzili mi wykupienie usługi lecz...stwierdzono że mam sobie dzwonić na Info linię Wiz Air celem aktywowania usługi. Masakra, nerwy, ostatni na pokładzie i szczy chamstwa gdy pokazałem mu na karcie pokładowej informację o Privilege Pas ten przemiły Pan stwierdził, że w systemie tego nie ma, on nic o tym nie wie a kartę z takim napisem mogłem sobie podrobić.....brakuje słów. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariata i pieniacza. Dziękuję za potraktowanie i radosną podróż. Powrót z Norwegii oczywiście z małym bagażem i bez pierwszeństwa a 416 zł zapłacone. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 07 Mar 2014 14:01 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
orfik11, żenada na maksa... niektórzy forumowicze po tym pewnie by już o chargebacka występowali. ;)
Na którym to lotnisku taka miła obsługa?
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Mar 2014 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
He, he, prawie jak w ich zapowiedzi reklamowej:

"Z usługą WIZZ Privilege Pass nie trzeba czekać ani się martwić o limity bagażowe.
Wystarczy wejść na pokład samolotu i przejść do porządku dziennego.
Właśnie tak powinna wyglądać podróż samolotem.
Dość czekania. Leć tam, gdzie chcesz, bez kłopotów.
To tak proste jak liczenie do trzech."

Zrób im odpwiednią "reklamę" w sieci gdzie się da, bo to naprawdę maksymalna żenada.
Ostatnio leciałem 4 razy Norwegianem - nikt nie czepia się bagażu podręcznego (nie ma nawet żadnych żenujących koszy pomiarowych), kultura przy boardnigu, każdy ma miejsce numerowane (można było sobie za free wybrać podczas odprawy w automacie). Niby też tanie linie, a wrażenia całkowicie odmienne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Mar 2014 14:22 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Oczywiście Katowice. Dodam, że kłopoty miały miejsce na bramce przed wejściem na płytę lotniska, "pomocny" był pracownik lotniska. Generalnie pracownicy lotniska w Katowicach to rozpacz. Zero grzeczności, kultury. Pani która wpuszczała/ładna czarnulka/ na dzień dobry krzyknęła...odsunąć się dwa kroki do tyłu. a dodam, że zjeżdżała schodami ruchomymi z daleka wrzask...odsunąć się o dwa mety, nie można przejść i obrażona mina. Żadnego dzień dobry, żądnego przepraszam czy mogę prosić. Żenada. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Mar 2014 14:56 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witam. W środę miałem pierwszy lot po dokonaniu zakupu Privilege Pass i....po prostu rozpacz i totalne zdenerwowanie. Po podejściu do do odprawy Pan wpuszczający powiedział, że nie mam wykupionego pierwszeństwa ani większego bagażu. Tłumaczyłem mu co to jest Privilege Pass jednak Pan z rozbrajającą szczerością stwierdził, że....pierwszy raz słyszy o takiej usłudze. Po chwili /dłuższej/ tłumaczenia wykonał telefon potem drugi i najpierw twierdzono, że nie mam pierwszeństwa, nie mam wykupionej tej usługi a po moich naleganiach i owszem potwierdzili mi wykupienie usługi lecz...stwierdzono że mam sobie dzwonić na Info linię Wiz Air celem aktywowania usługi. Masakra, nerwy, ostatni na pokładzie i szczy chamstwa gdy pokazałem mu na karcie pokładowej informację o Privilege Pas ten przemiły Pan stwierdził, że w systemie tego nie ma, on nic o tym nie wie a kartę z takim napisem mogłem sobie podrobić.....brakuje słów. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariata i pieniacza. Dziękuję za potraktowanie i radosną podróż. Powrót z Norwegii oczywiście z małym bagażem i bez pierwszeństwa a 416 zł zapłacone. Pozdrawiam


A czy aby na pewno wyedytowałeś swoją rezerwację? Po zakupie Privilage Pass trzeba wejść do każdej rezerwacji (którą miałeś przed zakupem tego programu), i ręcznie dodać pierwszeństwo i duży bagaż podręczny (pojawia się wtedy cena 0 zł za te usługi). Gdybyś tak zrobił, to byś miał na wydruku odpowiednie ikonki.
CYTAT z Wizz: "W przypadku wcześniej dokonanych rezerwacji dla których loty jeszcze nie odbyły się, należy aktywować te korzyści za pomocą opcji „dodaj usługi” po zalogowaniu i wybrać odpowiednie rezerwacje. "
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Mar 2014 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Gleba3 napisał(a):
A czy aby na pewno wyedytowałeś swoją rezerwację? Po zakupie Privilage Pass trzeba wejść do każdej rezerwacji (którą miałeś przed zakupem tego programu), i ręcznie dodać pierwszeństwo i duży bagaż podręczny (pojawia się wtedy cena 0 zł za te usługi). Gdybyś tak zrobił, to byś miał na wydruku odpowiednie ikonki.
CYTAT z Wizz: "W przypadku wcześniej dokonanych rezerwacji dla których loty jeszcze nie odbyły się, należy aktywować te korzyści za pomocą opcji „dodaj usługi” po zalogowaniu i wybrać odpowiednie rezerwacje. "


Cytuj:
gdy pokazałem mu na karcie pokładowej informację o Privilege Pas


Jakby tego nie zrobił, to pewnie na karcie by się nie wydrukowała informacja?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 07 Mar 2014 15:09 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Cytuj:
gdy pokazałem mu na karcie pokładowej informację o Privilege Pas


Cytuj:
Jakby tego nie zrobił, to pewnie na karcie by się nie wydrukowała informacja?


To za mało, na karcie musi się pojawić ikonka "duży podręczny" i informacja o wejściu priorytetowym. To można zrobić tylko ręcznie dodając te usługi do istniejącej rezerwacji.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Mar 2014 16:52 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Wydaje mi się, że tak też zrobiłem. Jest taka mała ikonka i ją zaznaczałem. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 08 Mar 2014 17:34 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 253
Loty: 10
Kilometry: 28 060
niebieski
Po co placić tyle ...za coś co i tak jest kpiną farsa. Ostatnio 2razy leciałem już na "exit" miejscach rozłożone nózki. Jak widze wizzairowy "priority" to mi się śmiać chce :D jedynie jak ktoś często lata to może bagażem nadrobić ale ...za te 5kg więcej dopłacać. Ja nie widze sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Mar 2014 03:27 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Jak latasz w grupie wieloosobowej i kilkadziesiąt razy w ciągu roku.... Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Mar 2014 11:20 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 32
Rezerwowałem ostatnio lot posiadając Privilege Pass, dodawałem bagaż rejestrowany, jednak cena pozostała standardowa. Po wybraniu bagażu rejestrowanego nie ma możliwości zmiany wielkości bagażu podręcznego, co byłoby dość logiczne w celu dopłaty do rejestrowanego zamiast dużego podręcznego. Czy ktoś jest w stanie ew. powiedzieć mi w którym miejscu popełniłem błąd, że nie udała mi się taka operacja? ;)

Na stronie Wizz widnieje informacja: "Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zamienić pierwszeństwo wejścia na pokład WIZZ Xpress na usługę WIZZ Reserved Seat lub dodatkową przestrzeń na nogi WIZZ XXLong, po opłaceniu różnicy. Opcja zamiany zależy od dostępności tych produktów.", jednak o podobnej możliwości odnośnie bagażu niestety nie wspominają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Mar 2014 11:27 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Najpierw powinieneś był dodać duży bagaż podręczny (za 0 zł) i pozatwierdzać rezerwację do końca. A potem zamienić go na rejestrowany - wtedy system pobrałby tylko różnicę w cenie między dużym podręcznym a rejestrowanym. Nie jest to zbyt "user friendly" ale działa na 100%.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Mar 2014 12:18 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 32
Gleba3 napisał(a):
Najpierw powinieneś był dodać duży bagaż podręczny (za 0 zł) i pozatwierdzać rezerwację do końca. A potem zamienić go na rejestrowany - wtedy system pobrałby tylko różnicę w cenie między dużym podręcznym a rejestrowanym. Nie jest to zbyt "user friendly" ale działa na 100%.


Dzięki, następnym razem będę już wiedział ;) Jeszcze tylko doprecyzujmy: mówisz o finalnym klepnięciu rezerwacji i późniejszym dodaniu tylko bagażu rejestrowanego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Mar 2014 12:47 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
ltsb napisał(a):
Gleba3 napisał(a):
Najpierw powinieneś był dodać duży bagaż podręczny (za 0 zł) i pozatwierdzać rezerwację do końca. A potem zamienić go na rejestrowany - wtedy system pobrałby tylko różnicę w cenie między dużym podręcznym a rejestrowanym. Nie jest to zbyt "user friendly" ale działa na 100%.


Dzięki, następnym razem będę już wiedział ;) Jeszcze tylko doprecyzujmy: mówisz o finalnym klepnięciu rezerwacji i późniejszym dodaniu tylko bagażu rejestrowanego?


Tak jest.
A jeszcze ściślej - późniejszej zamianie(!) dużego podręcznego na rejestrowany.
Ostatecznie zostajemy z małym podręcznym i rejestrowanym.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Kwi 2014 21:40 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Właśnie chcę kupić dla siebie ten cały Privilege Pass tylko mam pytanko... Może ktoś to przerabiał...

Mam już kilka rezerwacji zrobionych dla siebie i rodziny. 11 kwietnia lecimy do Londynu w 4 osoby. Jak dziś kupię tę usługę to czy będę mogła dodać duży bagaż podręczny lub rejestrowany dla siebie? Wiem, że usługa jest tylko dla jej posiadacza a nie jej współtowarzyszy ale jeśli na rezerwacji jest więcej osób to można dodać ją dla siebie??

Z góry wielkie dzięki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Kwi 2014 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Tak, będziesz mogła . Po zakupie privilege pass dodasz dla siebie usługi z PP do bieżącej rezerwacji jak to opisane w poprzednich postach i naliczy Ci za nie zerową opłatę.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 09 Kwi 2014 12:18 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Właśnie kupiłam. I chciałam pododawać duży bagaż podręczny a tu niespodzianka:


Image

Czyżby Wizz już automatycznie wszystko za użytkownika robił???? :)

edit: Jak wejdę na podsumowanie rezerwacji to jest napisane Mały bagaż podręczny.... :( A jak wejdę na dodaj usługi to pokazuje to co na załączonym obrazku.... To jak w końcu jest?? Jeśli się teraz odprawię i nie będzie dużego bagażu to mogę się odprawić potem ponownie??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group