Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: WIZZ Privilege Pass
#1 PostWysłany: 10 Sty 2014 20:58 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
Cytuj:
Ponieważ cenimy Twoje przyzwyczajenia

W Wizz Air cenimy Twoje przyzwyczajenia. Wierzymy, że sposób podróżowania wpływa w znacznej mierze nie tylko na to, jak się czujesz przez pozostałą część dnia, ale również na Twoje ogólne samopoczucie.

Wiemy, że dla osób podróżujących w interesach oraz osób często latających najbardziej liczy się wygoda i komfort. Dlatego wprowadziliśmy usługę WIZZ Privilege Pass.

Pragniemy, aby nasi klienci mieli bezproblemową podróż

Pragniemy, aby nasi klienci mieli jak najmniej problemów podczas swojej podróży i aby była ona przyjemna i pozbawiona wszelkich kłopotów, tak by po dotarciu do miejsca przeznaczenia byli oni wypoczęci i zrelaksowani.

To dlatego po uiszczeniu rocznej opłaty w wysokości zaledwie 416 zł WIZZ Privilege Pass zapewnia nieograniczone pierwszeństwo wejścia na pokład oraz hojny limit bagażu w postaci dużego bagażu podręcznego bezpłatnie w przypadku każdego lotu.

Nic tego nie przebije.

Dość czekania.

Lot nie powinien się dłużyć. Szczególnie w przypadku ważnych terminów. W Wizz Air wiemy, że czas to pieniądz.

Z usługą WIZZ Privilege Pass nie trzeba czekać ani się martwić o limity bagażowe. Wystarczy wejść na pokład samolotu i przejść do porządku dziennego.

Właśnie tak powinna wyglądać podróż samolotem.

Dość czekania. Leć tam, gdzie chcesz, bez kłopotów.

To tak proste jak liczenie do trzech.

Wystarczy zarejestrować członkostwo w programie WIZZ Privilege Pass. Wystarczy kliknąć tutaj i zarejestrować się dzisiaj, a my zajmiemy się resztą.


http://wizzair.com/pl-PL/PrivilegePass?click=PrivilegePass
Góra
 Profil Relacje PM off
Hubert lubi ten post.
 
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 10 Sty 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
"(...)hojny limit bagażu w postaci dużego bagażu podręcznego".
Wow :).
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Sty 2014 22:09 

mezzo napisał(a):
"(...)hojny limit bagażu w postaci dużego bagażu podręcznego".
Wow :).


za "zaledwie 416 zł"
Góra
 PM off
patrykdo lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Sty 2014 22:25 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
Anonymous napisał(a):
mezzo napisał(a):
"(...)hojny limit bagażu w postaci dużego bagażu podręcznego".
Wow :).


za "zaledwie 416 zł"


Tak, ale przez cały rok: jeśli ktoś podróżuje często z dużym podręcznym, będzie warto.
Mi osobiście zawsze wystarcza mały podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Sty 2014 23:37 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
1. Można opłacić z konta Wizz, a więc dla niektórych za darmo (za punkty).
2. Dodaje przywileje do już istniejących rezerwacji
3. Dopłaca się tylko różnicę jeśli chce się dodać bagaż rejestrowany (różnicę w cenie między dużym podręcznym a rejestrowanym) lub Xtra leg room (różnicę w cenie między Xtra a pierwszeństwem wejścia).
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
Ich lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 11 Sty 2014 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
prima aprilis normalnie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sty 2014 01:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Może dotyczy wszystkich osób z rezerwacji wykonanej przez członka tego zacnego klubu. To już byłoby coś.Dział Pomoc w zakupie biletów Wizz pewnie by ożył :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2014 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Z rejestrowanym w cenie to mogłaby być okazja. Z dużym podręcznym to jakiś niesmaczny żart.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 11 Sty 2014 01:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
greg1291 napisał(a):
Może dotyczy wszystkich osób z rezerwacji wykonanej przez członka tego zacnego klubu. To już byłoby coś.Dział Pomoc w zakupie biletów Wizz pewnie by ożył :-)


Nie sprawdzałem bo nie zamierzam kupić tej usługi ale o tym samym pomyślałem.
Przeczytałem materiały dostępne na ten temat i nic na to nie wskazuje aby tak było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Sty 2014 02:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 96
Loty: 72
Kilometry: 201 537
greg1291 napisał(a):
Może dotyczy wszystkich osób z rezerwacji wykonanej przez członka tego zacnego klubu. To już byłoby coś.Dział Pomoc w zakupie biletów Wizz pewnie by ożył :-)


Tylko wtedy lub z rejestrowanym w cenie miałoby to większy sens, nie zapowiada się nawet żeby cena zawierała Discount Club, dla tych którzy jeszcze nie posiadają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Sty 2014 06:38 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
greg1291 napisał(a):
Może dotyczy wszystkich osób z rezerwacji wykonanej przez członka tego zacnego klubu. To już byłoby coś.Dział Pomoc w zakupie biletów Wizz pewnie by ożył :-)


Niestety nie.

Dość niejasny jest ten punkt: "Członek jest uprawniony do korzystania z usługi WIZZ Privilege Pass wyłącznie w przypadku własnych rezerwacji lotniczych (np. członek zostanie wskazany jako pasażer podczas procesu dokonywania rezerwacji na lot, w przypadku którego chciałby on skorzystać ze swojego członkostwa w programie WIZZ Privilege Pass). " Nie wiem dokładnie, czy można skorzystać z przywileju będąc pasażerem na innej rezerwacji (np. czasami robi rezerwację Żona, a ja tylko z nią lecę), czy tylko na swoich rezerwacjach?

Tym niemniej program może być korzystny jedynie dla osób, które często latają z bagażem nadawanym, bo wtedy dopłaca się jedynie różnicę między nadawanym, a dużym podręcznym (często nie jest ona duża).
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Sty 2014 07:01 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Pewnie za miesiąc będzie promocja za jedyne 299 lub 199 zł, albo Privilege Pass do karty Wizz. Wygląda, że model biznesowy sprzedawania pakietów członkowskich jest dość opłacalny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Sty 2014 15:57 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 40
greg1291 napisał(a):
Pewnie za miesiąc będzie promocja za jedyne 299 lub 199 zł, albo Privilege Pass do karty Wizz. Wygląda, że model biznesowy sprzedawania pakietów członkowskich jest dość opłacalny.


Ja bym sie nie obrazil, jakby dodali mi to gratis do karty Citibank Wizz Air World MasterCard. Tylko, zeby ta usluga WIZZ Privilege Pass zachowala swoja wartosc (by jej nie ograniczyli), to najlepiej byloby przykladowo - jakby trzeba bylo wyrobic miesiecznie karta Citi Wizz platnosci powyzej 10.000 zl. Wtedy to mialoby sens. Jak ktos by tyle choc w jednym miesiacu w ciagu roku nie wyrobil, to by mu nie przyslugiwala ta usluga gratis. Jakby ja chcial, to by musial zaplacic.

Wszelkie "rozdawnictwo na lewo i prawo za darmo" niezbyt dobrze wplywa na programy i uslugi. A dzieki temu rozwiazaniu Citibank moglby tez zdobyc nowych klientow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Sty 2014 16:39 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
dla mnie ta usługa jest atrakcyjna i przed kolejnym lotem na 99% ją wykupię. szczególnie, że płatnośc może być ze zgromadzonych punktów. trochę w niej brakuje mi tego, żeby przy zapisie otrzymać np. 3-4 vouchery na wizz reserved seat do wykorzystania w trakcie tego roku - tak, jak to robią zwykłe linie przy uzyskaniu statusu i może jakiś kupon na drinka na ich pokładzie. wtedy ta usluga na pewno byłaby pełnowartościowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Sty 2014 16:53 

mkdabr napisał(a):
dla mnie ta usługa jest atrakcyjna i przed kolejnym lotem na 99% ją wykupię. szczególnie, że płatnośc może być ze zgromadzonych punktów. trochę w niej brakuje mi tego, żeby przy zapisie otrzymać np. 3-4 vouchery na wizz reserved seat do wykorzystania w trakcie tego roku - tak, jak to robią zwykłe linie przy uzyskaniu statusu i może jakiś kupon na drinka na ich pokładzie. wtedy ta usluga na pewno byłaby pełnowartościowa.


by wymienić pkt na wymienioną usługę musisz zrobić zakupy kartą citi wizz za ok. 21000 zł, być może dużo latasz wizzair do tego sam i usługa wydaje Ci się atrakcyjna, przy czym to o czym piszesz jest raczej twoim koncertem życzeń co może dodadzą, niż realnym spojrzeniem na to co jest ci na teraz oferowane
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Sty 2014 03:19 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
dlatego powiedziałem, że ja kupię -> czyli jest co najmniej jeden forumowicz, który jest zadowolony z usługi. dla reszty nic się nie zmienia, ani wizz zabrał ani dodał ;)
tak, dokładnie takie obroty karta musze wykonać aby zakupić wizz privilege.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 14 Sty 2014 10:41 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 31
Czy ktos juz wykupil te usluge i moze potwierdzic, ze jest mozliwosc zamiany duzego podrecznego na bagaz rejestrowany za doplata?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Sty 2014 12:20 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
Ja wykupiłem wczoraj i już skorzystałem z przywilejów. Po zakupie trzeba dodać ręcznie do każdej już posiadanej rezerwacji. Potwierdzam, że istnieje możliwość zamiany na rejestrowany za dopłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Sty 2014 12:40 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Rozumiem, że jeśli lecę z kimś, kto nie ma wykupionego pakietu (na jednej rezerwacji) to tylko mi przysługuje duży podręczny i cała reszta?

Czy może pakiet jest ważny dla wszystkich osób na jednej rezerwacji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Sty 2014 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Pakiet dotyczy tylko wlasciciela Privilege Pass.

2.5. Usługa WIZZ Privilege Pass jest powiązana jedynie z osobą wskazaną jako członek programu WIZZ Privilege Pass podczas procesu zakupu usługi WIZZ Privilege Pass. Członek jest uprawniony do korzystania z usługi WIZZ Privilege Pass wyłącznie w przypadku własnych rezerwacji lotniczych (np. członek zostanie wskazany jako pasażer podczas procesu dokonywania rezerwacji na lot, w przypadku którego chciałby on skorzystać ze swojego członkostwa w programie WIZZ Privilege Pass).
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 156 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group