Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 168 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 13 Lip 2020 13:36 

Loty: 150
Kilometry: 206 444
niebieski
Ale wiesz, że mamy lipiec 2020??;-)
A o wizę możesz aplikować najwcześniej m-c przed wylotem....[/quote]

Dlatego napisałem, że trzeba by wyrabiać powoli ;)
Ale na stronie nie ma możliwości wyrabiania wiz dla Polaków i nie wiem jak długo ta sytuacja się utrzyma.
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 13 Lip 2020 13:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 399
Kilometry: 506 100
Dopóki sytuacja na miejscu się uspokoi. Chyba India mają na razie lockdown i nie puszczają innych do Indii. Ja bym poczekał do paźdiernika/listopada
 Relacje PM off
mathew77 lubi ten post.

#163 PostWysłany: 13 Lip 2020 17:06 

srebrny
mathew77 napisał(a):
Lot mam w styczniu 2021r.
Wize juz powoli by trzeba wyrabiac.

Przed pandemią e-wizę można było wyrobić od chyba 90 dni przed wylotem a najpóźniej trzeba było chyba 4 dni przed. Prosta sprawa, wypełniasz wniosek online, płacisz opłatę wizową, dostajesz na maila wizę za kilka godzin, góra jeden dzień.
Teraz naprawdę trudno prorokować jak będzie, ale może być źle, bo w Indiach pandemia jest cały czas na mocnej tendencji wzrostowej. Jest ryzyko, że za kilka miesięcy wyprzedzą USA w roli lidera liczby zarażeń. Moim zdaniem bezpieczne wyjazdy do Indii będą możliwe dopiero po pojawieniu się powszechnie dostępnych szczepionek na covid.
 Relacje PM off
mathew77 lubi ten post.

#164 PostWysłany: 14 Lip 2020 22:24 

niebieski
meczko napisał(a):
mathew77 napisał(a):
Lot mam w styczniu 2021r.
Wize juz powoli by trzeba wyrabiac.

Przed pandemią e-wizę można było wyrobić od chyba 90 dni przed wylotem a najpóźniej trzeba było chyba 4 dni przed. Prosta sprawa, wypełniasz wniosek online, płacisz opłatę wizową, dostajesz na maila wizę za kilka godzin, góra jeden dzień.
Teraz naprawdę trudno prorokować jak będzie, ale może być źle, bo w Indiach pandemia jest cały czas na mocnej tendencji wzrostowej. Jest ryzyko, że za kilka miesięcy wyprzedzą USA w roli lidera liczby zarażeń. Moim zdaniem bezpieczne wyjazdy do Indii będą możliwe dopiero po pojawieniu się powszechnie dostępnych szczepionek na covid.

Covidem się nie przejmuję bo nie zachoruję. Poza tym USA maja 320mln mieszkańców a Indie prawie 1.5mld. I te ich kąpiele.
Mam Al Jazeerę więc wiem jak jest w Indiach. Oglądam na bieżąco. Do tego parę kanałów z Indii. Syf, brud i gemela :D
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 14 Lip 2020 22:39 
Awatar użytkownika

srebrny
"Mam Al Jazeerę więc wiem jak jest w Indiach."

To jest tak piękne, ze chyba ustawie sobie w podpisie :lol:
6 ludzi lubi ten post.

#166 PostWysłany: 18 Lip 2020 16:21 

niebieski
nick napisał(a):
"Mam Al Jazeerę więc wiem jak jest w Indiach."

To jest tak piękne, ze chyba ustawie sobie w podpisie :lol:

Spoko:)
Tylko prócz tego ja mam 70 kanałów indyjskich w TV :) A ile ty masz ?
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 18 Lip 2020 17:27 
Awatar użytkownika

srebrny
@mathew77 Nie zrozumiałeś żartu :lol:
Tak na marginesie , w dzisiejszych czasach dzięki iptv ponad 1000 kanałów z Indii emitowanych przez ponad 900 nadawców ( (https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_television_channels_in_India )jest dostępne dla każdego, kto ma internet - więc znaczna częś gdzieś Ci uciekła.

#168 PostWysłany: 11 Sie 2020 16:09 

niebieski
-- 11 Sie 2020 16:05 --

nick napisał(a):
@mathew77 Nie zrozumiałeś żartu :lol:
Tak na marginesie , w dzisiejszych czasach dzięki iptv ponad 1000 kanałów z Indii emitowanych przez ponad 900 nadawców ( (https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_television_channels_in_India )jest dostępne dla każdego, kto ma internet - więc znaczna częś gdzieś Ci uciekła.

Nie uciekło. Ustawiłem to co mnie interesuje. Część podzieliłem tematycznie: Sport, Natura, News. Resztę wywaliłem.

Ostatnio edytowany przez Kashpir, 11 Sie 2020 16:57, edytowano w sumie 1 raz
„Off topic” odbieganie w wypowiedzi od istoty sprawy w danym temacie.

Ostatnio podbity przez mathew77, 11 Sie 2020 16:09
 Relacje PM off  

[ 168 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości