Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
"Płatności należy dokonać w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, skontaktuj się z telecentrum Wizz Air by sprawdzić, czy otrzymaliśmy Twoją płatność."
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... ew-bankowy


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Lip 2010 17:39 

Rejestracja: 23 Cze 2010
Posty: 70
CDD22 napisał(a):
pytanko czy zamiast przelewu moge zrobić poprostu wpłate na ich konto??


mozesz wpalcalam w sobote na poczcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 07 Lip 2010 13:53 

Rejestracja: 07 Lip 2010
Posty: 1
Czy wpłacając w banku PKO jest tez opłata tak jak za przelew??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Sie 2010 22:27 

Rejestracja: 05 Sie 2010
Posty: 2
czy jeśli wpisałam w przelewie internetowym wpisałam wszystkie dane dobrze, lecz przy adresie odbiorcy wpisałam przypadkowo własny adres, to pieniądze dotrą do WizzAir...? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Sie 2010 22:43 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
floress napisał(a):
czy jeśli wpisałam w przelewie internetowym wpisałam wszystkie dane dobrze, lecz przy adresie odbiorcy wpisałam przypadkowo własny adres, to pieniądze dotrą do WizzAir...? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi...


teoretycznie taki przelew powininen być odrzucony ze względu na niezgodność danych adrestata przelewu z danymi właściciela konta. Pracowałęm w instytucji około finansowej i były odrzucane czasem przelewy gdzie występowały róznice typu sp.z.o.o. a sp. z o.o. albo spółka z .o.o. W praktyce spora cześć banku nie wymaga obecnie adresu więc na 95% przelew zostanie zaksięgowany na koncie Wizz-a. Jesli nie będziesz miała zwróconą kasę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Sie 2010 22:52 

Rejestracja: 05 Sie 2010
Posty: 2
uspokoiłeś mnie :) dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Sie 2010 23:03 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Ja nie mogłem się doszukać nigdy ich adresu, a muszę wypełnić pole adresu żeby zrobić przelew, więc wpisywałem byle co i przechodziło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Sie 2010 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 108
Tylko chciałbym ostrzec, że robiąc przelew na poczcie, po pierwsze płacicie za to, po drugie idzie on dużo dłużej niż w wypadku normalnego przelewu w banku lub poprzez internet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 11 Sie 2010 22:51 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 11
Ja zarezerwowałem wczoraj bilet, zrobiłem przelew wczoraj, czyli dzisiaj już mają kasę, ale nadal komunikat sie nie zmienił i mam: Zawieszone. Ale z tego co czytam, mam sie nie martwić tylko spokojnie czekać aż mi zaksięgują i zmienią status. Dobrze rozumiem ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Sie 2010 08:15 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
adamzawady napisał(a):
Ja zarezerwowałem wczoraj bilet, zrobiłem przelew wczoraj, czyli dzisiaj już mają kasę, ale nadal komunikat sie nie zmienił i mam: Zawieszone. Ale z tego co czytam, mam sie nie martwić tylko spokojnie czekać aż mi zaksięgują i zmienią status. Dobrze rozumiem ? ;)


dobrze rozumiesz.. to że mają na koncie kasę to jeszcze nie znaczy że mają zaksięgowane na odpowiednich rachunkach u siebie. Dzisiaj powinien status się zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Sie 2010 00:10 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
adamzawady napisał(a):
Ja zarezerwowałem wczoraj bilet, zrobiłem przelew wczoraj, czyli dzisiaj już mają kasę, ale nadal komunikat sie nie zmienił i mam: Zawieszone. Ale z tego co czytam, mam sie nie martwić tylko spokojnie czekać aż mi zaksięgują i zmienią status. Dobrze rozumiem ? ;)


Mi zmienił się status nawet po 6 dniach od wykonania przelewu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Paź 2010 00:14 

Rejestracja: 23 Cze 2010
Posty: 11
Witam, chcę w Wizzair zapłacic za podróż Eindhoven-Katowice, wybrałam więc przelew w Euro z walutowego konta polskiego w WBK. Kase płacę na podany po rezerwacji Numer konta do Holandii dla przelewów międzynarodowych: NL53CITI0266026060. Czy podana przez Wizzair łączna kwota jest już ostateczną, ktora zostanie pobrana z mojego konta? Czy moze bank/przewoznik doliczy coś jeszcze za taki przelew?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Paź 2010 00:36 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Bank pobierze oplatę/prowizję za przelew zagraniczny, czesto gęsto są to niemałe kwoty. Swoja drogą czemu nie wybrałeś waluty pln i konta polskiego? Nawet uwzgłedniając ich chory przelicznik najprawdopodobniej byś był do przodu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Paź 2010 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Tutaj cały proces rezerwacji w Wizz Air został opisany >> http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -po-kroku/ Bez problemu można zmienić walutę na PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 05 Paź 2010 10:39 

Rejestracja: 23 Cze 2010
Posty: 11
tak wiem że można było zmienić jednak przelicznik na zł trochę przerazil.. no ale rzeczywiście po przeszukaniu informacji okazuje się że mogę teraz więcej zaplacic za przelew zagraniczny..no nic, zadzwonię żeby anulować rezerwację lub poczekam i zrobię ponownie..Dziękuje za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Paź 2010 11:28 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Sprawdź w banku czy możesz wykonać przelew SEPA. Jest znacznie tańszy niż SWIFT. W mbanku kosztuje 5 zł. Warunkiem dodatkowym jest aby bank odbiorcy przyjmował takie przelewy. Wykonuję je już od początku roku i w zasadzie każdy bank w Europie przyjmuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 05 Paź 2010 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Zrób od nowa rezerwację i zapłać w PLN, tamta stara będzie wisiała na koncie Wizzair jakiś czas, ale później zniknie, bo nie będzie opłacona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 09 Kwi 2011 13:08 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Witajcie, wczoraj kupiłem bilety w WizzAir z płatnością przelewem. Problem w tym, że tam jest napisane, że na zapłatę mam 24h a mamy weekend i przelew będzie zrealizowany dopiero w poniedziałek. Miał ktoś taką sytuację? anulują mi rezerwację?

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 09 Kwi 2011 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
płatności za loty wizzair mają to do siebie, że
a) na zapłatę masz 24h
b) w rezerwacji napisane, że anulują rezerwację po 3 dniach
c) w rzeczywistości anulują ją dopiero po ponad tygodniu ;)
niby zasady są inne, ale sam sprawdziłem to już kilkukrotnie - nie ma co się bać, że nie zdążysz zapłacić

a te 24h nawet gdyby coś znaczyły, to raczej tylko w dni robocze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 12 Kwi 2011 17:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2
Witam!

W sobotę zarezerwowałem bilet i nie opłaciłem do dziś, jeśli zapłacę teraz wszystko będzie w porządku? (rezerwacji nie skasowano, ma status WSTRZYMANE)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 12 Kwi 2011 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
wg. zasad wizzair - niekoniecznie, wg. własnego doświadczenia - zdecydowanie tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group