Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lut 2014 09:11 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
To dziwne od stycznia podobno koniecznie trzeba mieć kartę przy sobie.
Swoją drogą ten lounge elite w Wawie niczym się nie rożni od zwykłego.
Jest ciepły posiłek tzn rano było coś ala hot dogi.

Generalnie w europie bardzo ciężko jest wejść do saloniku na sam numer.
Trzeba przynajmniej mieć zdjęcie karty.

Zresztą co tu się rozpisywać o salonikach większość w Eu jest gorsza od naszego poloneza trafienie na ciepły posiłek to rzadkość
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 22 Lut 2014 12:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
kondziu98 uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:10 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
miloszp napisał(a):
Zresztą co tu się rozpisywać o salonikach większość w Eu jest gorsza od naszego poloneza trafienie na ciepły posiłek to rzadkość


Nie przesadzaj, w każdym saloniku Lufthansy jest ciepły posiłek, w UK na Stansted masz nawet do wyboru kilka różnych dań w cenie wejścia, w Aspire na Luton czy w Liverpoolu też zawsze jakaś ciepła zupa jest.
Nie widzę dużej różnicy w stosunku do Poloneza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:42 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Ja wiedzę dużą różnice np salonik alitali w Nowym jorku a salonik alitali we Włoszech gdzie sa tylko mierne kanapki.
Saloniki na luton i stansted nie dotyczą tego watku bo tam żadna linja *A nie lata.

I w ogóle nie ma porównania do saloników na bliskim wschodize
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
miloszp napisał(a):
Saloniki na luton i stansted nie dotyczą tego watku bo tam żadna linja *A nie lata.


tak samo jak wątek ten nie dotyczy porównywania saloników
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:51 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Salonik są przywilejem *A
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lut 2014 13:06 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Drodzy moderatorzy, zróbcie coś z postami, które nie dotyczą A3. Ładnie proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Lut 2014 13:58 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Zróbmy jakiś jeden post zbiorczy o salonikach, bo w wielu tematach ten OT się przewija.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Lut 2014 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Popieram w 100% posty kolegów powyżej.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Lut 2014 14:54 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Mówicie, macie;) w wolnej chwili posty z innych tematów o salonikach tu powrzucam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lut 2014 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Tylko nie wrzucaj postów o lotnisku w Salonikach ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adam1987 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Lut 2014 20:53 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
miloszp napisał(a):
Ja wiedzę dużą różnice np salonik alitali w Nowym jorku a salonik alitali we Włoszech gdzie sa tylko mierne kanapki.
Saloniki na luton i stansted nie dotyczą tego watku bo tam żadna linja *A nie lata.

I w ogóle nie ma porównania do saloników na bliskim wschodize


Oczywiście, ale pisałeś o EU, że Polonez jest jednym z lepszych, a moim zdaniem jest wręcz odwrotnie.
Saloniki w Azji to zupełnie inna klasa, ale w Europie jest naprawdę sporo lepszych od Poloneza, a nawet na naszym podwórku bije go o głowę moim zdaniem salonik w Pyrzowicach.

A co do Włoch, to rzeczywiście są tam chyba jedne z gorszych saloników executive.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lut 2014 23:09 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
blasto napisał(a):
Bez problemu weszliśmy do saloniku UA na ORD.

Czy tam jest taka sama bida z nędzą jak to mówią że jest w salonikach w USA? Miałem okazję póki co tylko zwiedzić saloniki na JFK, ten kontraktowy na PP jest wypasiony ale już Delta Club porażka, nic do jedzenia (no, orzeszki i krakersy...) tylko napoje w ofercie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Lut 2014 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
@up, byłem w tym roku w około 10 salonikach w USA (United i AA) i wszedzie bieda z nędzą.
PS. Chyba powinniśmy o tym pisać w innym temacie.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Lut 2014 02:41 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
mucha napisał(a):
blasto napisał(a):
Bez problemu weszliśmy do saloniku UA na ORD.

Czy tam jest taka sama bida z nędzą jak to mówią że jest w salonikach w USA? Miałem okazję póki co tylko zwiedzić saloniki na JFK, ten kontraktowy na PP jest wypasiony ale już Delta Club porażka, nic do jedzenia (no, orzeszki i krakersy...) tylko napoje w ofercie.


Szału nie było, ale że wpadliśmy tam o 6 rano, byliśmy całkiem zadowoleni z oferowanego continental breakfast. W drodze powrotnej do PL sprawdzę salonik Swissa, a już jutro salonik NZ w SYD. Salonik*A w LAX jest całkiem ok. Natomiast zdecydowanym numerem 1 pozostaje dla mnie świetny salonik TK w IST.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Lut 2014 03:12 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Dobry temat!
Nosilem sie z zamiarem stworzenia tematu gdzie moznaby porównywać saloniki ma tym samym lotnisku na zasadzie "ktory lepszy". Tutaj co prawda jest ogólne porównanie, ktore w sumie mało wnosi informacji praktycznych, ale moze temat ewoluuje ;)


W takim razie ja mam pytanie co do Poloneza, ktory jest tutaj chwalony. Co Wy tam jecie bo tam przeciez nic nie ma? Bułki z serem żółtym i wędliną cały czas? Czy ja czego nie umiem znaleźć?

Alkohole tez szału nie robią. 3 trunków do wyboru. W Gdańsku barek jest imponujący. Chętnie zrobiłbym sobie tam layover jakis solidniejszy kiedys ;)
Sensownego jedzenia tez nie ma, chociaz wybór o wiele wiele wyższy niz w Polonezie.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Lut 2014 03:42 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
przemos74 napisał(a):
@up, byłem w tym roku w około 10 salonikach w USA (United i AA) i wszedzie bieda z nędzą.
PS. Chyba powinniśmy o tym pisać w innym temacie.



Saloniki w USA są fatalnie zaopatrzone , ale za to jednak są znacznie bardziej komfortowe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Lut 2014 06:22 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
spldr napisał(a):
Saloniki w USA są fatalnie zaopatrzone , ale za to jednak są znacznie bardziej komfortowe.


Pod jakim względem są bardziej komfortowe? Byłem w 4 i żaden nie zachwycał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Lut 2014 09:10 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
bartek. napisał(a):
W takim razie ja mam pytanie co do Poloneza, ktory jest tutaj chwalony. Co Wy tam jecie bo tam przeciez nic nie ma? Bułki z serem żółtym i wędliną cały czas? Czy ja czego nie umiem znaleźć?

Jest przecież zupa w porze lunchu. Talerz z wędlinami, serami, pieczywo, oliwki. Na słodko muffiny, prince-polo, krówki. W części Elite dodatkowo więcej dodatków z zimnej płyty, owoce, w porze lunchu oprócz zupy jeszce przekąski na ciepło.

Jedyne co im można zarzucić to monotonia (od pierwszych dni istnienia Poloneza są te same produkty) więc jak ktoś często bywa to menu robi się nudne.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Lut 2014 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Bywa ostatnio regularnie w Balladzie, ale jest jeszcze Bollero. Czy jest on godny polecenia?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Lut 2014 12:11 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
mucha napisał(a):
Jest przecież zupa w porze lunchu.


A to sorrewicz. Rzeczywiscie sporo jak na salonik otwarty od 5 do 23. Dobrze ze zupę dają przez 2-3 godziny hehe

No i dobrze ze w trakcie lunchu czyli de facto kiedy jest najmniejszy ruch, bo biznes raczej lata przed i po pracy głownie.
Rzeczywiscie nie ma co im zarzucić :))

Mogliby dawać rano choćby jajecznicę, a wieczorem też coś innego.

Muffinkami, princepolo, skrojonymi marchewkami, oliwkami i w sumie to chyba wszystko co jest, mozna sie zanudzić po tygodniu.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group